HaberlerGündemCem Yılmaz bu ekibi çok sevdi

Cem Yılmaz bu ekibi çok sevdi

Pek Yakında filminde rol aldığı oyuncu arkadaşları ile uzun süredir birlikte vakit geçiren Cem Yılmaz, bu kadrodan son derece memnun olduğunu açıkladı.

Cem Yılmaz bu ekibi çok sevdi
Hem iş hem de arkadaşlık bağlarını koparmayan Yılmaz, kadrodaki isimlerle sık sık buluşuyor, gezmeye gidiyor ve yemek yiyor. ''Hem iş hem arkadaşlık beraber olur mu?" sorusuna Cem Yılmaz "Evet, bal gibi de olur" der gibi.

Kendisi yazıp yönettiği Pek yakında filminin vizyona girmesinin ardından ünlü Avustralya’lı yıldız Russell Crowe ile rol aldığı The Water Diviner filminin vizyona girmesini bekleyen Cem Yılmaz, önceki gün Etiler Hünkar restoranda yemek yedi.
 
Zeytinyağlı yemeklerin tadına bakan Cem Yılmaz‘a “Pek Yakında” filminde rol verdiği oyuncu arkadaşları Ozan Güven ve Zafer Algöz’le ağabeyi eşlik etti. Yılmaz Erdoğan’ın da rol aldığı ve Russell Crowe ‘nin yönettiği “The Water Diviner filminin yayınlanan fragmanını izlediniz mi?” sorusuna “Evet izledim, filmi de izledim, film çok güzel.” dedi.
 
Kadrodan vazgeçmiyor
 
Son filmi Pek Yakında dahil yaptığı filmlerin çoğunda rol verdiği oyuncu arkadaşları hakkında, “Her filminde aynı kadro var, aynı isimler” şeklinde eleştiri yapan Mehmet Ali Erbil’e nispet, aynı isimler ve oyuncularla yemekte dahi buluşuyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER