HaberlerGündemBudamak için çıktığı ağaçta bayıldı

Budamak için çıktığı ağaçta bayıldı

Üsküdar’da bahçesindeki dut ağacını budamak için tepesine çıkan bir vatandaş, rahatsızlanınca mahsur kaldı. Yere düşme tehlikesi geçiren şeker hastası, itfaiye ekipleri tarafından güçlükle indirildi. Hastaneye kaldırılan şahıs tedavi altına alındı.

Budamak için çıktığı ağaçta bayıldı
Olay saat 12.30 sıralarında Ünalan Mahallesi, Demir Sokak’ta geçti. Evinin bahçesindeki ağaçlarına bahar temizliğini yapan Harun Özbay (52) daha sonra bir dut ağacının tepesine çıktı. Ağacı budarken biranda rahatsızlanan Özbay, yere düşme tehlikesi geçirdi. Ayaklarını ağaç çatalına sıkıştırarak düşmekten kurtulan Özbay, daha sonra kendinden geçti. Durumu fark eden yakınlarından biri hemen Özbay'ın yanına çıkarak düşmesini engelledi. Bu sırada olayı gören vatandaşlar da itfaiye ekiplerine haber verdi. Bir süre sonra gelen kurtarma ekipleri yaklaşık yarım saat süren bir çalışmadan sonra baygın haldeki şahsı kurtardı. Sağlık ekiplerine teslim edilen Özbay, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Yakınları Özbay’ın şeker hastası olduğunu, aniden ağacın tepesinde baygınlık geçirdiğini söyledi. Özbay’ın hastanedeki tedavisinin sürdüğü belirtildi. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Vali Baruş Şehit Mehmet Kılınç Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde incelemelerde bulunduVali Baruş Şehit Mehmet Kılınç Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde incelemelerde bulundu12 ilde göçmen kaçakçılığı operasyonu: 94 gözaltı kararı12 ilde göçmen kaçakçılığı operasyonu: 94 gözaltı kararıGaziantep’te 25 kilo sentetik uyuşturucu ele geçirildiGaziantep’te 25 kilo sentetik uyuşturucu ele geçirildiUyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 9 şüpheli tutuklandıUyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 9 şüpheli tutuklandıMardin kırsalında patlayıcı yapımında kullanılan oksijen tüpü bulunduMardin kırsalında patlayıcı yapımında kullanılan oksijen tüpü bulundu
SIRADAKİ HABER