HaberlerGündemAyakkabı hırsızı caminin kamerasına yakalandı!

Ayakkabı hırsızı caminin kamerasına yakalandı!

Adana’da bir camide cemaat namaz kılarken bir kişi, iki çift ayakkabı çaldı. Polisin, camideki güvenlik kamerası görüntülerinden kimliği tespit ettiği 29 yaşındaki Diyaddin Fidan, sevk edildiği adli mercilerce serbest bırakıldı. ‘Tecrübeli...

Ayakkabı hırsızı caminin kamerasına yakalandı!
Adana’da bir camide cemaat namaz kılarken bir kişi, iki çift ayakkabı çaldı. Polisin, camideki güvenlik kamerası görüntülerinden kimliği tespit ettiği 29 yaşındaki Diyaddin Fidan, sevk edildiği adli mercilerce serbest bırakıldı. ‘Tecrübeli hırsızın kameralara yansıyan görüntüsü ise dikkat çekti.

Olay, merkez Seyhan ilçesi Dumlupınar Camii’nde 18 Kasım Salı günü yaşandı. Hırsızlıktan poliste çok sayıda kaydı olan Diyaddin Fidan, ikindi namazının kılınması sırasında camiye geldi. Cemaatin namaz kılmasını fırsat bilen Fidan, ayakkabılarını çıkarıp ayakkabılığa yöneldi. Ayakkabısını rafa yerleştiren Fidan, bu sırada etrafa bakındı. Kendisini izleyen olmadığını görünce üzerindeki montun fermuarını açıp yere çöktü. Fidan, ayakkabıları inceleyip içlerinden beğendiği iki çift ayakkabıyı peşi sıra montuna yerleştirdi. Camideki güvenlik kameralarının kayıtta olduğunu fark etmeyen Fidan, ayağa kalktı, kıyafetini düzeltti, kendi ayakkabılarını giyerek camiden uzaklaştı.

Emniyet Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu ekipleri, namazdan çıktığında ayakkabısının çalındığını gören bir vatandaşın ihbarı üzerine harekete geçti. Polis, caminin güvenlik kamerası görüntülerinden daha önce çok sayıda kaydı olan Diyaddin Fidan’ı gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alının şüpheli, sevk edildiği adli mercilerce tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER