HaberlerGündemAnkara’da iskele çöktü, 5 işçi yaralandı

Ankara’da iskele çöktü, 5 işçi yaralandı

Ankara’da özel bir şirkete ait inşaat alanındaki iskelenin çökmesi sonucu 5 işçi yaralandı. İşçilerden 2'sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Ankara’da iskele çöktü, 5 işçi yaralandı

Olay, akşam saat 22.30 sıralarında özel bir şirkete ait Entegre Sağlık Kampüsü inşaat alanında meydana geldi. İddiaya göre işçilerin üzerinde çalıştığı iskele henüz bilinmeyen bir sebeple çöktü.

Çökme sonucunda Zeynel B., Halil İbrahim B., Veysel B., Efkan A. ve Hakan S. isimli işçiler, çöken iskelenin altında kaldı. İskele altında kalan işçilerin yardımına olay yerinde bulunun diğer işçiler koştu. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve ambulans ekipleri sevk edildi. İşçiler, bulundukları yerden kurtarılarak ambulanslara alındı. Olay yerinde sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan yaralılar, ambulanslarla en yakın hastaneler sevk edildi.

Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER