HaberlerGündemAkşam ve Star gazetelerinde operasyon

Akşam ve Star gazetelerinde operasyon

Bir süre önce Ethem Sancak'ın devraldığı Akşam ve Star gazetelerinde, üst düzey yöneticiler Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Cömert ve Mehmet Ocaktan ile yollar ayrıldı. Görevden alınmalara tepki gösteren Star Gazetesi Yazarı Hakan Albayrak...

Akşam ve Star gazetelerinde operasyon
Bir süre önce Ethem Sancak'ın devraldığı Akşam ve Star gazetelerinde, üst düzey yöneticiler Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Cömert ve Mehmet Ocaktan ile yollar ayrıldı. Görevden alınmalara tepki gösteren Star Gazetesi Yazarı Hakan Albayrak da istifa etti.

Hükümete yakın medyada akşam saatlerinde flaş bir gelişme yaşandı. Star Medya Yayıncılık Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan'ın gazeteleriyle ilişkileri kesildi.

MURAT SANCAK DOĞRULADI

Star Medya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak, kurumun internet sitesinden yaptığı açıklamada, görevden alınma haberlerini doğruladı. Ayrıca Sancak, çalışanlara da Karaalioğlu ve Cömert ile yolların ayrıldığını duyuran bir mail gönderdi.

HAKAN ALBAYRAK İSTİFA ETTİ

Duruma tepki gösteren Star Yazarı Hakan Albayrak da Timetürk'e yaptığı açıklamada görevden almalara duyduğu tepkiler üzerine yazılarına son verdiğini belirtti.

KARAGÜL'ÜN İSTİFASI DOĞRULANMADI

Öte yandan, Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül'ün de görevden alındığı belirtilmişti. Ancak bu iddia doğrulanmadı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER