HaberlerGündemAbant beyaza büründü, seyrine doyum olmayan manzaralar oluştu

Abant beyaza büründü, seyrine doyum olmayan manzaralar oluştu

Türkiye'nin gözde tatil merkezlerinden Bolu Abant Gölü Tabiat Parkı, kar yağışıyla beyaza büründü. Kar kalınlığının 10 santimetreyi bulduğu Abant’ta, seyrine doyum olmayan manzaralar oluştu.Tabiat güzellikleriyle ziyaretçilerini kendisine...

Abant beyaza büründü, seyrine doyum olmayan manzaralar oluştu
Türkiye'nin gözde tatil merkezlerinden Bolu Abant Gölü Tabiat Parkı, kar yağışıyla beyaza büründü. Kar kalınlığının 10 santimetreyi bulduğu Abant’ta, seyrine doyum olmayan manzaralar oluştu.

Tabiat güzellikleriyle ziyaretçilerini kendisine hayran bırakan Abant Gölü Tabiat Parkı’nda kar yağışı etkili oluyor. Hava sıcaklığının sıfır dereceye düştüğü Abant'ta çam ormanları beyaza büründü. Göl üzerine çöken sis ayrı bir güzellik oluşturdu. Otellerde konaklayan tatilciler ile günübirlik gelen ziyaretçiler karın tadını çıkardı. Kimi ziyaretçiler, fayton ve atlara binerek dolaşırken, kimileri de kartopu oynayıp kardan adam yaptı.

Ziyaretçiler, faytoncuların da yüzünü güldürdü. Faytoncu Hayrettin Türe, işlerin iyi olduğunu belirterek, “Kış geldi Abant’a. Kış sezonu açıldı. Buranın kışı da yazı da aynı.” diye konuştu. Balayı için İstanbul’dan gelen Yıldız Aygül ise manzarının çok güzel olduğunu ifade ederek, “İstanbul’dan geldim. Balayına geldik buraya. Çok güzel. Biz geldiğimizde başladı kar. Tam denk getirmiş olduk. Çok güzel oldu.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER