HaberlerGündem200 bin liralık kredi borcu için kuyumcuyu soymaya kalkmış

200 bin liralık kredi borcu için kuyumcuyu soymaya kalkmış

Mersin'de elindeki kuru sıkı tabanca ile kuyumcuyu soymaya kalkan ancak iş yeri sahibinin kolonya şişesi ile direnmesi ve çevreden yetişen vatandaşların sopa ile etkisiz hale getirmesi üzerine amacına ulaşamadan kaçan Volkan A. ve kaçtıkları kiralık aracın sürücüsü Eren İ., polis tarafından yakalandı.

200 bin liralık kredi borcu için kuyumcuyu soymaya kalkmış

Volkan İ.'nin 200 bin liralık kredi borcunu ödemek için kuyumcuyu soymaya kalktığı öğrenildi. Zanlılar adliyeye sevk edildi. Mersin'de dün, elinde kuru sıkı tabanca ile gelen Volkan A. Yenişehir İlçesi Hürriyet Mahallesi 1. Cadde üzerindeki kuyumcuyu soymaya kalkmıştı. İş yeri sahibi Okan Büyüknisan'ın kolonya şişesi ile direnmesi ve yan taraftaki minibüs kooperatifinde çalışanların sopa ile etkisiz hale getirdiği Volkan A. amacına ulaşamadan kaçmıştı.

Soygunu gerçekleştirmeye çalışan Volkan A. ve beraber araç kiraladığı Eren İ., polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonunda yakalandı. Her iki zanlı da adliyeye sevk edildi. Volkan A.'nın, 200 bin liralık kredi borcunu ödemek için soygun yapmaya kalktığı öğrenildi. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Yapı kayıt belgesi olan konutlar hakkındaki tahliye kararına tepkiYapı kayıt belgesi olan konutlar hakkındaki tahliye kararına tepkiMeteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı başladıMeteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı başladıTSK'da FETÖ operasyonu: 3 kişi yakalandıTSK'da FETÖ operasyonu: 3 kişi yakalandıMetruk binalar tehlike saçıyorMetruk binalar tehlike saçıyorMardin’de “Eren-5” operasyonunda 53 sığınak ile 62 depo kullanılamaz hale getirildiMardin’de “Eren-5” operasyonunda 53 sığınak ile 62 depo kullanılamaz hale getirildi
SIRADAKİ HABER