HaberlerEkonomiKuzey Kore ile ticaret fuarına Çin'den büyük ilgi

Kuzey Kore ile ticaret fuarına Çin'den büyük ilgi

Kuzey Kore ile ticareti amaçlayan ticaret fuarına çok sayıda Çinli şirketin katılacağı bildirildi.

Kuzey Kore ile ticaret fuarına Çin'den büyük ilgi
Kuzey Kore ile ticareti amaçlayan ticaret fuarına çok sayıda Çinli şirketin katılacağı bildirildi.

Çin'in Kuzey Kore ile sınır şehri Dandong'da düzenlenecek olan ticaret fuarına iki binden fazla Çinli şirketin katılacağı belirtildi. 'Kuzey Kore-Çin, Ticaret, Kültür ve Turizm Fuarı'nın 16 Kasım'dan itibaren beş gün süreceği bildirildi.

Çin şirketleri için Kuzey Kore pazarındaki ticari fırsatları keşfetmek amacıyla düzenlendiği bildirilen fuara 2 binden fazla Çin şirketi ve yaklaşık 100 Kuzey Kore şirketinin yanı sıra, Rusya, Hong Kong, Tayland ve Tayvan şirketlerinin de katılacak olması dikkat çekti.
İLGİLİ HABERLER

Çiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiÇiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon liraBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon lira​Yem ve saman fiyatlarının yüzde yüz artması besicileri kara kara düşündürüyor​Yem ve saman fiyatlarının yüzde yüz artması besicileri kara kara düşündürüyor​İzlediği videodan etkilenerek kaz çiftliği kurdu​İzlediği videodan etkilenerek kaz çiftliği kurduTurist yoğunluğu Gaziantep esnafının yüzünü güldürdüTurist yoğunluğu Gaziantep esnafının yüzünü güldürdü
SIRADAKİ HABER