HaberlerEkonomiKavuklar Gayrimenkul'den İzmir'e beş yılda 600 milyon dolarlık yatırım

Kavuklar Gayrimenkul'den İzmir'e beş yılda 600 milyon dolarlık yatırım

Ege Bölgesi’nin büyüme ve gelişme sürecinde İzmir’in sembolü olacak projeleri hayata geçiren Kavuklar, gayrimenkulün ötesinde İzmirlilere yeni bir yaşam tarzı sunarken Ege Suits, Bayraklı Tower, Point Bornova gibi konforlu yaşama odaklı projeleriyle gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı getirdi. Yüzde 94 doluluk oranıyla yatırımcıların en çok tercih edilen adresi olmaya devam eden, İzmir'in en akıllı ve en kullanışlı binası Bayraklı Tower, yatırımcıların taleplerini canlı tutan çalışma sist

Kavuklar Gayrimenkul'den İzmir'e beş yılda 600 milyon dolarlık yatırım
Ege Bölgesi’nin büyüme ve gelişme sürecinde İzmir’in sembolü olacak projeleri hayata geçiren Kavuklar, gayrimenkulün ötesinde İzmirlilere yeni bir yaşam tarzı sunarken Ege Suits, Bayraklı Tower, Point Bornova gibi konforlu yaşama odaklı projeleriyle gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı getirdi.

Yüzde 94 doluluk oranıyla yatırımcıların en çok tercih edilen adresi olmaya devam eden, İzmir'in en akıllı ve en kullanışlı binası Bayraklı Tower, yatırımcıların taleplerini canlı tutan çalışma sistemiyle fark yapmaya devam ediyor. Yaşam, eğlence, spor, alışveriş deneyimlerini birarada sunan Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin kısa sürede gösterdiği satış başarısı ise Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme'nin İzmir'de yapacağı yeni yatırımlara yön veriyor.

İzmirlilerin büyük ilgi gösterdiği Bayraklı Tower ve Ege Suits projesinin ardından 2015 yılının dördüncü çeyreğinde tamamlanacak olan, 350 milyon dolar yatırımla AVM ve rezidanstan oluşan İzmir'in en büyük karma projesi Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi hızla devam ederken şimdi de Altındağ'da 1160 dairelik konut projesi başlıyor. Kavuklar, 150 milyon dolar yatırım yaptığı, Altındağ bölgesinin şehir dönüşümüne yeni bir soluk getirecek olan yeni projesinde, toplu konutlarda da yüksek yaşam standartlarının uygulanabildiğini göstermeyi hedefliyor.

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı Metehan Kavuk, Altındağ projesiyle ilgili yaptığı açıklamada, "2015'te de İzmir'in en büyük gayrimenkul geliştirme şirketi olmaya devam ederken İzmir'de daha önce gerçekleşmeyen bir projeyi hayata geçiriyoruz. İzmirlilere, yatırım potansiyeli çok yüksek olan Altındağ projesi ile yepyeni bir yaşam şekli sunacağız. Eşsiz körfez manzarasına sahip Altındağ'da gerçekleştireceğimiz yeni projemiz, bölgedeki yaşam alanı kapasitesini iki katına çıkaracak. 150 milyon dolar yatırımla 50 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek olan konutlar, 180 bin metrekare inşaat alanına ve 28 bin metrekare rekreasyon ve peyzaj alanına sahip. Çevreye ve doğaya duyarlı projemizde ani su taşkınlarını, çevre kirliliğini önleyen, sıcaklık değişimlerinin etkisini azaltmaya yardımcı olan birçok özelliğin yanısıra ekolojik dengenin sürdürülebilirliği açısından büyük önem kazanan 'Yeşil Çatı' sistemini kullanıyoruz. Deniz manzarasından maksimum derecede faydalanacak şekilde konumlandırdığımız dairelerimizi 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleriyle sunuyoruz. Yüzme havuzu, parti alanı, spor ve oyun alanları gibi sosyal yaşam bölümleriyle konut sahiplerinin yaşam kalitesini yükseltecek projemiz havaalanı, otoyol, şehir merkezine kolay ulaşımıyla da avantaj yaratıyor. Konut sahibi olmak isteyenler, artık ne istediklerini çok iyi biliyor. Bu yüzden onlara, kendilerini özel hissedecekleri ve yaşadıkları mekana duygusal değerler yükleyebilecekleri mekanlar yaratıyoruz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Çiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiÇiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon liraBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon lira​Yem ve saman fiyatlarının yüzde yüz artması besicileri kara kara düşündürüyor​Yem ve saman fiyatlarının yüzde yüz artması besicileri kara kara düşündürüyor​İzlediği videodan etkilenerek kaz çiftliği kurdu​İzlediği videodan etkilenerek kaz çiftliği kurduTurist yoğunluğu Gaziantep esnafının yüzünü güldürdüTurist yoğunluğu Gaziantep esnafının yüzünü güldürdü
SIRADAKİ HABER