HaberlerEkonomiİso Başkanı Bahçıvan'dan Demokratikleşme Paketine Destek

İso Başkanı Bahçıvan'dan Demokratikleşme Paketine Destek

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan, demokratikleşme paketinin, demokrasinin kalitesini yükselteceğini söyledi.

İso Başkanı Bahçıvan'dan Demokratikleşme Paketine Destek
İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan, demokratikleşme paketinin, demokrasinin kalitesini yükselteceğini söyledi.

Bahçıvan, yaptığı yazılı açıklamada, “Türkiye genelinde demokratik hak ve özgürlükleri bireysel temelde daha ileri bir noktaya taşımayı hedefleyen demokratikleşme paketi, ülkemizde demokrasinin kalitesinin yükselmesine önemli katkı yapacak adım olması itibariyle sevindirici bir gelişmedir. Demokratik hak ve özgürlüklerin ülkemizdeki gelişimi açısından atılan bu adımların, ilk ve son adımlar olmadığını düşünmekteyiz.

Çağdaş toplumların sahip olduğu demokrasiye doğru giden yolculuğumuz bu paket ile birlikte yeni bir ivme kazanmıştır. Böylece demokratikleşme sürecinin kesintiye uğramaksızın yoluna devam edeceğine dair umutlarımız daha da güçlenmiştir.

Açıklanan bu paket, demokrasimizin kalitesini yükselteceği gibi yaşanmakta olan çözüm sürecini de pekiştirerek ülkemizin yarınlarına daha büyük bir umut ve güvenle bakmamızı sağlayacaktır. Bu umut ve güvenin bölge ile birlikte tüm Türkiye’ye huzur, ekonomik gelişimimize katkı ve refah getirmesini ümit ediyoruz” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Çiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiÇiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon liraBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon lira​Yem ve saman fiyatlarının yüzde yüz artması besicileri kara kara düşündürüyor​Yem ve saman fiyatlarının yüzde yüz artması besicileri kara kara düşündürüyor​İzlediği videodan etkilenerek kaz çiftliği kurdu​İzlediği videodan etkilenerek kaz çiftliği kurduTurist yoğunluğu Gaziantep esnafının yüzünü güldürdüTurist yoğunluğu Gaziantep esnafının yüzünü güldürdü
SIRADAKİ HABER