HaberlerEkonomiEsnafa destek ödemeleri için başvuru süresi uzatıldı

Esnafa destek ödemeleri için başvuru süresi uzatıldı

Ticaret Bakanlığı, esnaf ve sanatkarlara gelir kaybı ve kira destekleri için yapılacak ödemelerle ilgili son başvuru tarihini 11 Ocak'a kadar uzattı.

Esnafa destek ödemeleri için başvuru süresi uzatıldı

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, esnaf ve sanatkarlara sağlanan destekler için verilen sürenin 11 Ocak'a kadar uzatıldığını açıkladı.

Bakan Pekcan, “Bakanlığımızca esnaf ve sanatkarlarımız ile gerçek kişi tacirlerimize yönelik 30 Aralık 2020’de başvuruları alınmaya başlanan gelir kaybı ve kira desteklerinde son başvuru tarihini gelen talepler üzerine 11 Ocak 2021 Pazartesi saat 23:59’a kadar uzattık.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Yerli üretim "Kunduru Buğdayı" hasadı yapıldıYerli üretim "Kunduru Buğdayı" hasadı yapıldıYem fiyatlarındaki yüksek artış nedeniyle hayvanlarını satıyorlarYem fiyatlarındaki yüksek artış nedeniyle hayvanlarını satıyorlarÇiftçilerden Hükümete, kuraklığa karşı "Acil Eylem Planı" çağrısıÇiftçilerden Hükümete, kuraklığa karşı "Acil Eylem Planı" çağrısıAdana'da 30 bin dönüm alanda turfanda domates hasadı yapılıyorAdana'da 30 bin dönüm alanda turfanda domates hasadı yapılıyorUna üst üste yapılan zam ekmeğe zam olarak yansıyacakUna üst üste yapılan zam ekmeğe zam olarak yansıyacak
SIRADAKİ HABER