HaberlerEkonomiDünyanın En Prestijli Yangın Ve Güvenlik Fuarı “ıfsec Istanbul” Açıldı

Dünyanın En Prestijli Yangın Ve Güvenlik Fuarı “ıfsec Istanbul” Açıldı

5 kıtadaki 40 ülkede faaliyet gösteren, 160 ofisi ile dünyanın lider fuar ve etkinlik organizasyonu şirketi UBM tarafından organize edilen, uluslararası arenadaki en prestijli Güvenlik ve Yangın Fuar & Konferansı IFSEC Istanbul, Ukrayna Olağanüstü Hal Bakanı Mykhailo BOLOTSYKH’nin katılımıyla Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle açıldı.

Dünyanın En Prestijli Yangın Ve Güvenlik Fuarı “ıfsec Istanbul” Açıldı
5 kıtadaki 40 ülkede faaliyet gösteren, 160 ofisi ile dünyanın lider fuar ve etkinlik organizasyonu şirketi UBM tarafından organize edilen, uluslararası arenadaki en prestijli Güvenlik ve Yangın Fuar & Konferansı IFSEC Istanbul, Ukrayna Olağanüstü Hal Bakanı Mykhailo BOLOTSYKH’nin katılımıyla Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle açıldı.

“Güvenlik Endüstrisinde 2023 Vizyonu” ile açılışı gerçekleştirilen ve endüstrinin geleceğini şekillendiren bölgenin İLK ve TEK fuar & konferansı IFSEC Istanbul, 30 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda sektörün önde gelen uluslararası, yerel katılımcıları ve ziyaretçilerini ağırlayacak.

“Güvenlik Endüstrisinde 2023 Vizyonu” ile sektörün gelecek 10 yılını şekillendirecek olan IFSEC Istanbul, Türkiye, Güneydoğu Avrupa ve Orta Asya’daki güvenlik endüstrisinin kilit isimlerini ve güvenlik profesyonellerini bir araya getiren İLK ve TEK konferans oldu. Özel Güvenlik Federasyonu (ÖGF), GÜSOD, GESİDER, ASIS, UKTI, BSIA, CoESS ve Uluslararası Özel Dedektif Dernekleri Federasyonu gibi sektörün önde gelen birçok saygın yerli ve yabancı sivil toplum örgütü ve kamu kuruluşu tarafından desteklenen IFSEC Istanbul bölgenin gelişmekte olan yangın ve güvenlik endüstrisini bir adım öteye taşıma misyonunu taşıyor.

IFSEC Istanbul’un açılış törenine katılan Ukrayna Olağanüstü Hal Bakanı Mykhailo BOLOTSYKH açılış töreninin ardından UBM Istanbul Genel Müdürü Kerim Alain BERTRAND, ÖGF Başkanı Oryal ÜNVER ve protokol davetlileri birlikte açılış kurdelesini kesti. Açılış töreninin bir parçası olarak düzenlenen protokol turu sırasında ise Ukrayna Olağanüstü Hal Bakanı Mykhailo BOLOTSYKH, protokol davetlileri ile birlikte stantları gezdi. IFSEC Istanbul Fuar katılımcılarına, üst düzey kamu ve özel sektör temsilcilerine ürün ve hizmetlerini tanıtma fırsatı sunuldu.

IFSEC Istanbul’un ilk gününde, Avrupa Güvenlik Hizmetleri Konfederasyonu (CoESS) Başkanı Claude Tarlet sektörün gelecek 10 yılını değerlendirdi.

Güvenlik endüstrisinin kilit isimlerini ve güvenlik profesyonellerini buluşturan IFSEC Istanbul’un ilk günkü programında “Endüstriye Genel Bakış” kapsamında Avrupa Güvenlik Hizmetleri Konfederasyonu Başkanı Claude Tarlet “Güvenlik Endüstrisinin Dönüşümü” konusunda sektörün gelecek 10 yılını değerlendirdi. Philipp Reuter (Frost& Sullivan) ise “Ulusal ve Uluslararası Güvenlik Tedarikçileri için Bölgedeki Fırsatlar” konusunda sektöre ilişkin değerlendirmeler yaptı. Sensormatic Genel Müdürü İsmail UZELLİ’nin moderatörlüğünde düzenlenen panelde ise sektör duayenleri endüstrinin son yıllardaki temel başarıları ve gelişim alanlarının kısa ve uzun vadede olası zorluklarını görüştü. IFSEC Istanbul’un ilk günü, Özel Güvenlik Federasyonu (ÖGF) Başkanı Oryal ÜNVER’in kapanış konuşması ile son buldu.

IFSEC Istanbul’da bu yıl ilk defa Canon, Sony, Sensormatic, Y3K, Securitas, Mobotix, Honeywell, Cisco, Axis İletişim ve Panasonic gibi sektörün lider markaları boy gösterdi. IFSEC Istanbul ayrıca, İngiltere’nin 15 büyük markasını bir araya getiren İngiltere Pavilyonu’na da ev sahipliği yaptı.

İngiliz Pavilyonu kapsamında ürünlerini ve hizmetlerini bu yıl ilk defa IFSEC Istanbul’da sergileyen sektördeki öncü İngiliz şirketler arasında “Advanced Elektronik, Bold İletişim Ltd., BSIA Ltd., GJD Üretim Ltd., Lichfield Yangın ve Güvenlik Ekipmanları Birliği, İntercall, Magnetic Solutions, Qvis, Sesys Ltd., Tyneflow, Winsted Limitet, Axxess Tanımlama Ltd., Elmdene Uluslararası Ltd., STI(Avrupa) ve Thinking Space Sistemleri” yer aldı.

“Güvenlik Endüstrisinde 2023 Vizyonu” konulu konferans programı kapsamında gündemdeki konu ve konuşmacıları ile de adından söz ettirecek. Konferans programında öne çıkan konular arasında; Stadyum & Spor Güvenliği, Havaalanı Güvenliği, AVM’ler başta olmak üzere Geniş Alanlarda Güvenlik ve Kalabalık Yönetimi gibi konular yer alacak. IFSEC Istanbul’un ikinci ve üçün gün programlarında düzenlenecek panellerde ise Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda saygın konuşmacı bulunacak.

İLGİLİ HABERLER

Çiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiÇiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon liraBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon lira​Yem ve saman fiyatlarının yüzde yüz artması besicileri kara kara düşündürüyor​Yem ve saman fiyatlarının yüzde yüz artması besicileri kara kara düşündürüyor​İzlediği videodan etkilenerek kaz çiftliği kurdu​İzlediği videodan etkilenerek kaz çiftliği kurduTurist yoğunluğu Gaziantep esnafının yüzünü güldürdüTurist yoğunluğu Gaziantep esnafının yüzünü güldürdü
SIRADAKİ HABER