HaberlerEkonomiCASE IH traktörleri Bursa Tarım Fuarı"nda görücüye çıktı

CASE IH traktörleri Bursa Tarım Fuarı"nda görücüye çıktı

Bursa’da bugün başlayan 11. Uluslar arası Tarım Tohumculuk Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ve 6. Uluslar arası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı’nda birbirinden ilginç ve yeni tarım ekipmanları beğeniye sunuluyor. Case IH’da yerli JX ve JXC serilerinin yanı sıra ithal QUANTUM, JXU, MAXXUM, PUMA, PUMA CVX, MAGNUM serilerini fuarda sergiledi. Tarımsal güç ihtiyacının artması ve buna bağlı olarak a

CASE IH traktörleri Bursa Tarım Fuarı"nda görücüye çıktı
Bursa’da bugün başlayan 11. Uluslar arası Tarım Tohumculuk Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ve 6. Uluslar arası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı’nda birbirinden ilginç ve yeni tarım ekipmanları beğeniye sunuluyor. Case IH’da yerli JX ve JXC serilerinin yanı sıra ithal QUANTUM, JXU, MAXXUM, PUMA, PUMA CVX, MAGNUM serilerini fuarda sergiledi.

Tarımsal güç ihtiyacının artması ve buna bağlı olarak artan donanım ihtiyaçları, Case IH JX MaxPro serisini orta ve büyük işletmelerin tercih sebebi haline getiriyor. JX MaxPro serisi 65 HP’den 110 HP’ye ulaşan ürün gamı, tüm modellerde standart olarak sunulan viskoz fan ve fan aspirasyon sistemi, 4 silindirli modellerde standart olarak sunulan kompresör seçeneği ve JX90, JX100 ile JX110 modellerinde yine standart olarak bulunan orta hidrolik kol özelliği ile sınıfında fark oluşturuyor.

Case IH JX MaxPro serisi traktörlerde standart olarak sunulan fan aspirasyon sistemi ile hava filtresinin temizliği en efektif şekilde yapılırken, sadece gerektiğinde devreye giren viskoz fan sayesinde de minimum güç kaybı ve yüksek yakıt ekonomisi sağlanıyor.

Güçlü ve güvenilir hidrolik sistemi sayesinde Case IH JX MaxPro serisi 4 bin 700 kg’a kadar kaldırma kapasitesi ile göz dolduruyor. Debrijaya basmadan ileri-geri hareket sağlayan ve 4 silindirli modellerde standart olarak sunulan Powershuttle ileri-geri mekik kolu sayesinde manevralar çok daha kolay yapılıyor.

Yüksek donanımı nedeniyle de tercih önceliğinde olan JX MaxPro serisi, 4 silindirli, kabinli ve gölgelikli modellerde standart olarak sunulan kompresör ile kullanıcısının günlük bakım ve temizlik işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmesine imkan sağlıyor. Geniş kabin, düz platform, standart yolcu koltuğu yüksek donanım ve ergonomi gibi özellikler ileri seviyede konfor ve rahatlık sunarken, kabinli modellerde standart olarak sunulan sunroof maksimum görüş açısı sağlanıyor. Tüm dünya çiftçilerinden de tam not almayı başaran Case IH JX MaxPro serisi, çiftilerin her türlü beklentisini karşılayacak güce, performansa ve donanıma sahip.

55, 65 ve 75 HP güç alternatifine sahip üç farklı model seçeneği ile Case IH JXC serisi; kompakt tasarımı ve güçlü donanımı ile daha fazlasını isteyenlerin öncelikli tercihi olarak öne çıkıyor. Güçlü ve ekonomik motoru, sağlam hidrolik sistemi, standart 8 ileri-8 geri transmisyonu, sınıfında standartları belirleyen klimalı kabini ve ergonomik içi tasarımı ile JXC serisi bir kompakt traktörden beklenenden çok daha fazlasını veriyor.

Geçtiğimiz yıl dünyada ve Türkiye’de ilke imza atan Case IH, bir traktör modeli için iPad uygulamasını devreye soktu. Kullanıcı böylece Case IH ile ilgili bilgilere mobil ortamda da ulaşabiliyor. Bu uygulama ve tüm ürünleri kapsayan broşür uygulamasıyla Türk tarımına yön vermeye devam eden Case IH markasının tüm ürün broşürlerinin bulunduğu ve 3 ayrı mobil platformda yer alan Case IH broşür uygulaması, çiftçilere ürünler hakkındaki bilgilere kısa sürede ulaşım imkanı veriyor.

İLGİLİ HABERLER

Çiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiÇiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon liraBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon lira​Yem ve saman fiyatlarının yüzde yüz artması besicileri kara kara düşündürüyor​Yem ve saman fiyatlarının yüzde yüz artması besicileri kara kara düşündürüyor​İzlediği videodan etkilenerek kaz çiftliği kurdu​İzlediği videodan etkilenerek kaz çiftliği kurduTurist yoğunluğu Gaziantep esnafının yüzünü güldürdüTurist yoğunluğu Gaziantep esnafının yüzünü güldürdü
SIRADAKİ HABER