HaberlerEkonomiBUDO, Erdek-Tekirdağ seferlerine başlıyor

BUDO, Erdek-Tekirdağ seferlerine başlıyor

Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımında Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren BUDO, rotasına eklediği Erdek – Avşa - Marmara Adası - Tekirdağ seferlerinin ilkini yarın başlatıyor.

BUDO, Erdek-Tekirdağ seferlerine başlıyor
Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımında Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren BUDO, rotasına eklediği Erdek – Avşa - Marmara Adası - Tekirdağ seferlerinin ilkini yarın başlatıyor.

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO), tatilcilerden gelen yoğun talep üzerine programa aldığı Erdek - Avşa - Marmara Adası - Tekirdağ seferlerinin ilkini 27 Temmuz Pazar saat 15.00’da Erdek’ten hareket edecek gemi ile başlatıyor. Haftanın her günü karşılıklı iki sefer olarak yapılacak normal tarife turlarında günün ilk seferinde sabah 08.30’da Erdek’ten, saat 09.30’da Avşa’dan, saat 10.00’da Marmara Adası’ndan kalkacak gemi Tekirdağ’a ulaşacak. Dönüşte saat 11.30’da Tekirdağ’dan hareket edecek olan gemi, saat 13.00’da Marmara Adası’ndan, saat 13.30’da Avşa Adası’dan kalkıp, Erdek’e ulaşacak.

Günün ikinci seferinde ise gemi saat 15.00’da Erdek’ten, saat 16.00’da Avşa’dan ve saat 16.30’da Marmara Adası’dan kalkarak Tekirdağ’a ulaşacak. Bu turun dönüşünde de saat 18.00’da Tekirdağ’dan kalkacak olan gemi, saat 19.30’da Marmara Adası’ndan, saat 20.00’da Avşa’dan hareket ederek Erdek’e ulaşacak. Erdek -Tekirdağ arası deniz otobüsünün fiyatı tam 35 TL, indirimli 33 TL olarak belirlenirken, sadece öğrenciler için indirim yapılacak. Erdek – Tekirdağ yolculuğunda uygulanacak fiyat tarifesi şöyle:

Erdek - Marmara Adası: Tam: 12 TL İndirimli: 10 TL
Erdek - Avşa Tam: 12 TL İndirimli: 10 TL
Erdek - Tekirdağ Tam: 35 TL İndirimli: 33 TL

Tekirdağ – Avşa Tam: 25 TL İndirimli: 23 TL
Tekirdağ - Marmara Ad. Tam: 25 TL İndirimli: 23 TL
Avşa - Marmara Adası Tam: 5 TL İndirimli: 3 TL

İLGİLİ HABERLER

Malatya Milletvekili Çakır'dan depremzedeler için "konut" açıklamasıMalatya Milletvekili Çakır'dan depremzedeler için "konut" açıklamasıHalk A'dan Z'ye bütün ürünlere yapılan zamlardan şikâyetçiHalk A'dan Z'ye bütün ürünlere yapılan zamlardan şikâyetçiCumhurbaşkanı Erdoğan canlı bağlantıyla barajların açılışında konuştuCumhurbaşkanı Erdoğan canlı bağlantıyla barajların açılışında konuştuTMO: Yeni sezona kadar hububat ve ekmeklik buğday stoku yeterliTMO: Yeni sezona kadar hububat ve ekmeklik buğday stoku yeterliSanayiciler elektrik kesintilerine çözüm istiyorSanayiciler elektrik kesintilerine çözüm istiyor
SIRADAKİ HABER