HaberlerEkonomiBoydak: Hedefimiz 2023'te dünyanın ilk 3 mobilya üreticisi arasına girmek

Boydak: Hedefimiz 2023'te dünyanın ilk 3 mobilya üreticisi arasına girmek

Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak, "En büyük hedefimiz 2023 yılında dünyanın ilk 3 mobilya üreticisi arasında yerimizi almak. Bu büyük hedef doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz." dedi.

Boydak: Hedefimiz 2023'te dünyanın ilk 3 mobilya üreticisi arasına girmek
Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak, "En büyük hedefimiz 2023 yılında dünyanın ilk 3 mobilya üreticisi arasında yerimizi almak. Bu büyük hedef doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz." dedi.

İstikbal, Samsun’daki 10’uncu mağazasını Bafra’da açtı. Toplam 5 bin 700 metrekare mağaza alanıyla hizmet verecek olan mağazanın açılışına katılan Boydak, burada yaptığı konuşmada, "İstikbal markamızla bugün Türkiye’de 850 mağazayla hizmet veriyoruz. Bu yıl 30 mağaza açma hedefiyle yola çıktık ve bu yolu yarıladık. En büyük hedefimiz ise 2023 yılında dünyanın ilk 3 mobilya üreticisi arasında yerimizi almak. Bu büyük hedef doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz." dedi.

Açılışını gerçekleştirdikleri Bafra mağazasınin Samsun ve ilçelerindeki 10’uncu mağaza olduğunu aktaran Boydak, şöyle devam etti: "7 milyon TL yatırım ile kurulan İstikbal mağazamızda herkesin keyifli bir şekilde alışveriş yapmasını ve ev konforunu alışveriş esnasında da yaşamasını amaç edindik. İstikbal kalitesini bilen ve seven Samsun halkına bundan sonra Bafra’dan da hizmet vereceğiz. Hayırlı olsun."

Mustafa Boydak ayrıca bu yılsonuna kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Uşak, Manisa, Kahramanmaraş, Ağrı başta olmak üzere birçok il merkezinde ve ilçelerde yeni mağazalar açacaklarının altını çizdi. İstikbal markasıyla her zaman lider ve moda da öncü olduklarını, mobilya sektörüne yön verdiklerini de vurgulayan Boydak, ürün yelpazesini her yıl yenilemenin yanında geçen yıl İstikbal’in yüzünü de yenilediklerini belirterek, "Geçen yıl hayata geçirdiğimiz revizyonla İstikbal’in estetik, ergonomi ve erişilebilirlik özelliklerini logomuza taşıdık. Değişimle birlikte tüm dünyada yenilemelerimiz devam ediyor." diye konuştu.

Açılış törenine, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin de katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Artan yem fiyatları karşısında besiciler zor günler geçiriyorArtan yem fiyatları karşısında besiciler zor günler geçiriyorÇiftçiler, oluşan kuraklık karşısında verilen destekleri yetersiz buluyorÇiftçiler, oluşan kuraklık karşısında verilen destekleri yetersiz buluyorSamanın stoklandığı iddiası kurbanlıklarda hareketliliği düşürdüSamanın stoklandığı iddiası kurbanlıklarda hareketliliği düşürdüÇiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiÇiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon liraBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon lira
SIRADAKİ HABER