HaberlerEkonomi83. İEF altı sergiye de evsahipliği yapacak

83. İEF altı sergiye de evsahipliği yapacak

İzmir Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. (İZFAŞ) tarafından 29 Ağustos-7 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan 83. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), altı sergiye de evsahipliği yapacak. Elprado Sanat Galerisi işbirliğinde Uluslararası Sanat Günleri Sergisi, TÜRKSOY işbirliğinde Uluslararası Sanat Günleri Sergisi, Türk Sineması’nın 100. Yılı Sergisi, Ege Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Sergisi, Osman Kartaler Kaligrafi Sergisi ve Ege Otomotiv Derneği işbirliğiyle Klasik&Spor Otomobil ve Motosik

83. İEF altı sergiye de evsahipliği yapacak
İzmir Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. (İZFAŞ) tarafından 29 Ağustos-7 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan 83. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), altı sergiye de evsahipliği yapacak. Elprado Sanat Galerisi işbirliğinde Uluslararası Sanat Günleri Sergisi, TÜRKSOY işbirliğinde Uluslararası Sanat Günleri Sergisi, Türk Sineması’nın 100. Yılı Sergisi, Ege Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Sergisi, Osman Kartaler Kaligrafi Sergisi ve Ege Otomotiv Derneği işbirliğiyle Klasik&Spor Otomobil ve Motosiklet Sergisi yer alacak.

İEF’de 19 yıldır düzenlenen ve bir gelenek haline gelen Uluslararası Sanat Günleri Resim Sergisi, bu yıl da iki alanda organize edildi. Sergilerde Azerbaycan, Altay, Bulgaristan, Başkordistan, Fransa, Gagavuzyeri, Gürcistan, Hakas, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Özbekistan, Rusya, Sha Yakut, Tataristan, Tiva Türkmanistan ve Türkiye yer alıyor. Türk Sineması’nın 100. yılı dolayısıyla oluşturulan Türk Sineması’nın 100. Yılı Sergisi'nde Türkan Şoray’ın kıyafetleri, Sadri Alışık ve Çolpan İlhan'a özel bir köşe ve Türk sinemasına emek vermiş değerli sanatçıların fotoğrafları ile afişleri sergilenecek.

KLASİKLER GÖZDE OLACAK
Birçok renkli etkinliğe ve sergiye evsahipliği yapacak İzmir Enternasyonal Fuarı’nda, Klasik&Spor Otomobil ve Motosiklet Sergisi dikkat çekecek. Geçmişin en revaçta olan otomobilleri sergilenecek. 1948 modelden başlayan, orijinalliği bozulmamış 50’den fazla klasik otomobilin yer alacağı sergi, klasik severleri bekliyor.

İLGİLİ HABERLER

Artan yem fiyatları karşısında besiciler zor günler geçiriyorArtan yem fiyatları karşısında besiciler zor günler geçiriyorÇiftçiler, oluşan kuraklık karşısında verilen destekleri yetersiz buluyorÇiftçiler, oluşan kuraklık karşısında verilen destekleri yetersiz buluyorSamanın stoklandığı iddiası kurbanlıklarda hareketliliği düşürdüSamanın stoklandığı iddiası kurbanlıklarda hareketliliği düşürdüÇiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiÇiftçiler kuraklıkla mücadele için barajların faaliyete geçirilmesi gerektiğini belirttiBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon liraBatman’ın çileği tescillendi: Ekonomiye katkısı 40 milyon lira
SIRADAKİ HABER