HaberlerEğitimSınavda başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi

Sınavda başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde çevrimiçi düzenlenen deneme sınavında başarılı olan öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.

Sınavda başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi

Kızıltepe ilçe genelinde 16 Ocak’ta yapılan çevrimiçi deneme sınavında başarılı olan Bahçelievler Ortaokulu öğrencisi Narin Deniz, Adnan Menderes Ortaokulu öğrencisi Amed Güneş, Cumhuriyet Anaddolu Lisesi öğrencisi Fahriye Er, Vatan Ortaokulu öğrencisi Nazlıcan Taşkan, Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, pandemi kurallarına uygun olarak düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Törende eğitimin önemine değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aslan, “Sevgili gençlerimize gösterdikleri üstün başarıdan dolayı, şehrimiz adına ülkemiz adına gelecekte edinecekleri mesleklerde ki başarılarının temelinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyorum. Pandemiden dolayı bu töreni kısıtlı yapıyoruz. Biz eğitime ve gençlerimize ne gerekiyorsa yapacağız. Başarıda katkısı olan tüm idareci ve öğretmenlerimizi de tebrik eder teşekkürlerimi sunarım.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Akar Mavi Vatan Tatbikatı hakkında Cumhurbaşkanı'na bilgilendirmede bulunduBakan Akar Mavi Vatan Tatbikatı hakkında Cumhurbaşkanı'na bilgilendirmede bulunduPeygamber Sevdalıları ‘Siyer Yarışması’ ile ilgili itirazları değerlendirdiPeygamber Sevdalıları ‘Siyer Yarışması’ ile ilgili itirazları değerlendirdi​Yüz yüze eğitime geçen öğrencilerde olumsuzluklar gözlemlendi mi?​Yüz yüze eğitime geçen öğrencilerde olumsuzluklar gözlemlendi mi?20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için takvim belli oldu20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için takvim belli olduHalk Eğitimi Merkezlerinin kursları köylere taşınıyorHalk Eğitimi Merkezlerinin kursları köylere taşınıyor
SIRADAKİ HABER