HaberlerEğitimSiirt Belediyesi kişisel gelişim ve hobi kurslarına devam ediyor

Siirt Belediyesi kişisel gelişim ve hobi kurslarına devam ediyor

Siirt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde mesleki-teknik, kişisel gelişim ve hobi kursları devam ediyor.

Siirt Belediyesi kişisel gelişim ve hobi kurslarına devam ediyor

Orhan Doğan Parkında, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, Siirtlilerin el emeğini değerlendirebilecekleri, mesleki-teknik, kişisel gelişim ve hobi kursları yoğun ilgi görüyor.

Kursiyerler, Covid-19 önlemleri kapsamında, Kur’an-ı Kerim, akıl ve zekâ oyunları, bilgisayar, dikiş-nakış, uygulamalı tiyatro, bağlama, keman, çini işlemeciliği, kişisel gelişim ve eğitim kursları gibi pek çok farklı alanda eğitim görüyor.

Bu şekilde kursiyerlerin kendilerini yetiştirmesi, geliştirmesi ve bu kursların sonunda yeni bir mesleki beceri edinmeleri mümkün hale geliyor.

İLGİLİ HABERLER

Düşük riskli iller arasında olan Van'da okullarda yeniden ders zili çaldıDüşük riskli iller arasında olan Van'da okullarda yeniden ders zili çaldıSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu öğrencilerin heyecanına ortak olduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu öğrencilerin heyecanına ortak olduÖğrenciler yüz yüze eğitime başlamanın sevincini yaşadıÖğrenciler yüz yüze eğitime başlamanın sevincini yaşadıBitlis'te 90 bin öğrenci yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını yaşadıBitlis'te 90 bin öğrenci yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını yaşadıYKS başvuruları bugün sona eriyorYKS başvuruları bugün sona eriyor
SIRADAKİ HABER