HaberlerEğitimSiirt Belediyesi kişisel gelişim ve hobi kurslarına devam ediyor

Siirt Belediyesi kişisel gelişim ve hobi kurslarına devam ediyor

Siirt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde mesleki-teknik, kişisel gelişim ve hobi kursları devam ediyor.

Siirt Belediyesi kişisel gelişim ve hobi kurslarına devam ediyor

Orhan Doğan Parkında, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, Siirtlilerin el emeğini değerlendirebilecekleri, mesleki-teknik, kişisel gelişim ve hobi kursları yoğun ilgi görüyor.

Kursiyerler, Covid-19 önlemleri kapsamında, Kur’an-ı Kerim, akıl ve zekâ oyunları, bilgisayar, dikiş-nakış, uygulamalı tiyatro, bağlama, keman, çini işlemeciliği, kişisel gelişim ve eğitim kursları gibi pek çok farklı alanda eğitim görüyor.

Bu şekilde kursiyerlerin kendilerini yetiştirmesi, geliştirmesi ve bu kursların sonunda yeni bir mesleki beceri edinmeleri mümkün hale geliyor.

İLGİLİ HABERLER

Nisan ayında eğitime kar engeliNisan ayında eğitime kar engeliBakan Selçuk: "Canlı sınıf uygulaması yayınlaştırılacak"Bakan Selçuk: "Canlı sınıf uygulaması yayınlaştırılacak"DHBT sınavı sona erdiDHBT sınavı sona erdiDHBT sınavı yarın yapılacakDHBT sınavı yarın yapılacakTürkçe Yeterlilik Sınavı başvuruları devam ediyorTürkçe Yeterlilik Sınavı başvuruları devam ediyor
SIRADAKİ HABER