HaberlerEğitimRektör Demir, YÖK’te bir dizi ziyaret gerçekleştirdi​

Rektör Demir, YÖK’te bir dizi ziyaret gerçekleştirdi​

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Rektör Demir, YÖK’te bir dizi ziyaret gerçekleştirdi​

YÖK Denetleme Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Eyüp Bedir ve Prof. Dr. İrfan Aslan, YÖK Yürütme Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Metin Topcuoğlu, Prof. Dr. Ömer Açıkgöz ve Prof. Dr. Mehmet Şişman’ı ziyaret eden Rektör Demir, eğitim-öğretim faaliyetlerine yönelik istişarelerde bulundu.

Batman Üniversitesinin gelişimi ve nitelikli bireyler yetiştirmeye yönelik projeleri hayata geçirmek istediklerini anlatan Rektör Demir, yeni fakülteler kurulması ve yeni bölümler açılması ile ilgili çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Batman Üniversitesinin öğrencilerin taleplerine uygun bölümleri de bünyesinde barındıran ve geniş eğitim yelpazesine sahip olan bir üniversite olarak yoluna devam etmesi için önemli projelerinin bulunduğunu anlatan Prof. Dr. İdris Demir, pandemi koşullarına rağmen başarılı bir eğitim süreci geçirdiklerini sözlerine ekledi. 

YÖK Denetleme ve Yürütme Kurulu Üyeleri ile ayrı ayrı istişarelerde bulunan Rektör Demir, Batman Üniversitesine sağlanan desteklerden dolayı YÖK’e teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

YKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduÖğrencilerin YKS heyecanı başladıÖğrencilerin YKS heyecanı başladıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldı
SIRADAKİ HABER