HaberlerEğitimNusaybin'de Kırsal Mahallelerde yüz yüze eğitim başladı

Nusaybin'de Kırsal Mahallelerde yüz yüze eğitim başladı

Mardin Nusaybin'e bağlı kırsal mahallelerde yüz yüze eğitim başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü ve şube müdürleri salgın kurallarına dikkati çekmek amacıyla okulları ziyaret etti.

Nusaybin'de Kırsal Mahallelerde yüz yüze eğitim başladı

Millî Eğitim Bakanlığının aldığı karar sonrası Nusaybin'e bağlı tüm kırsal mahallelerde Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve İmam-Hatip Ortaokulları yüz yüze eğitim-öğretime başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin ve Şube Müdürü Metin Bilgiç; Bilim Kurulu, Sağlık Bakanlığı ve Millî Eğitim Bakanlığının belirlediği sosyal mesafe ve maske konusunda denetimlerde bulunmak üzere açılan okulları ziyaret etti.

Çölova, Durakbaşı, Günebakan, Yandere, Açıkyol, Yolindi ve Tepeören Mahallelerindeki okulları ziyaret eden Çetin, belirlenen salgın kullarına riayet etmenin önemini öğretmenlere anlattı.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Çetin, tüm okulların yüz yüze eğitime başlaması ve Coronavirus'ün bir an önce bitmesi temennisinde bulundu.

İLGİLİ HABERLER

​Yüz yüze eğitime geçen öğrencilerde olumsuzluklar gözlemlendi mi?​Yüz yüze eğitime geçen öğrencilerde olumsuzluklar gözlemlendi mi?20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için takvim belli oldu20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için takvim belli olduHalk Eğitimi Merkezlerinin kursları köylere taşınıyorHalk Eğitimi Merkezlerinin kursları köylere taşınıyorEğitimci Haras: 8 ve 12'nci sınıfların açılması öğrenci ve velilere nefes aldırdıEğitimci Haras: 8 ve 12'nci sınıfların açılması öğrenci ve velilere nefes aldırdı​ÖNDER Malatya Şubesinden öğrencilere kaynak kitap desteği​ÖNDER Malatya Şubesinden öğrencilere kaynak kitap desteği
SIRADAKİ HABER