HaberlerEğitimMEB'in "Yarıyıl Tatili Dönemi Mesleki Çalışma Programı" bugün başlıyor

MEB'in "Yarıyıl Tatili Dönemi Mesleki Çalışma Programı" bugün başlıyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çevrim içi düzenlenecek programın açılışında, TRT EBA üzerinden öğretmenlere seslenecek.

MEB'in "Yarıyıl Tatili Dönemi Mesleki Çalışma Programı" bugün başlıyor

Bakan Selçuk, Twitter hesabından konu ile ilgili yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

Yarıyıl tatilinin son haftasında, meslektaşlarımızla çevrim içi mesleki çalışma programına başlıyoruz. Yüz yüze ve uzaktan eğitim hazırlıklarımızı, öğrenme kayıplarına yönelik tamamlayıcı eğitim planlamalarımızı ele alacağız. 8 Şubat Pazartesi saat 10.10'da EBA'dayım.

İLGİLİ HABERLER

Diyarbakır'da kontrollü normalleşme ile TYT-AYT kursunu aktif hale getirdiDiyarbakır'da kontrollü normalleşme ile TYT-AYT kursunu aktif hale getirdiMilli Savunma Üniversitesi geç başvuruları için bugün son günMilli Savunma Üniversitesi geç başvuruları için bugün son günMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan yüz yüze eğitim uyarısıMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan yüz yüze eğitim uyarısıSuriye’de eğitim faaliyetlerine verilen destek devam ediyorSuriye’de eğitim faaliyetlerine verilen destek devam ediyorDüşük riskli iller arasında olan Van'da okullarda yeniden ders zili çaldıDüşük riskli iller arasında olan Van'da okullarda yeniden ders zili çaldı
SIRADAKİ HABER