HaberlerEğitimMEB'in tablet bilgisayar dağıtımında 4. faz başladı

MEB'in tablet bilgisayar dağıtımında 4. faz başladı

​Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzaktan eğitime tablet bilgisayar desteğinin 4. Fazını gerçekleştirdiklerini belirtti.

MEB'in tablet bilgisayar dağıtımında 4. faz başladı

Sosysal medya hesabından açıklama yapan Bakan Selçuk şu ifadeleri kullandı:

"Uzaktan eğitime tablet bilgisayar desteğimizin 4. fazını gerçekleştiriyoruz. 25 GB aylık internet paketiyle 47 bin cihaz daha öğrencilerimiz için 26 ilimize ulaşıyor, toplam 313 bin 500 tabletin dağıtımı tamamlandı.

Bu ayın sonunda 500 bin öğrencimize ulaşmış olacağız."  

İLGİLİ HABERLER

Hakkarili ilkokul öğrencisi dünya matematik şampiyonu olduHakkarili ilkokul öğrencisi dünya matematik şampiyonu olduTasarım beceri atölyeleri için öğretmen kılavuz kitabı yayımlandıTasarım beceri atölyeleri için öğretmen kılavuz kitabı yayımlandıTürkiye'nin güncellenen mesleki eğitim haritasıyla iş gücü piyasası takip edilecekTürkiye'nin güncellenen mesleki eğitim haritasıyla iş gücü piyasası takip edilecekKur'an-ı Kerim ve Siyer-i Nebi seçmeli ders tercihleri için son bir haftaKur'an-ı Kerim ve Siyer-i Nebi seçmeli ders tercihleri için son bir haftaTopçu birlikleri tarafından hava savunma tatbikatı yapıldıTopçu birlikleri tarafından hava savunma tatbikatı yapıldı
SIRADAKİ HABER