HaberlerEğitimMalatya’da İmam Hatip öğrencilerine TYT-AYT kitap bağışı yapıldı

Malatya’da İmam Hatip öğrencilerine TYT-AYT kitap bağışı yapıldı

Malatya’da, İmam Hatip Lisesi 12. sınıf öğrencilerine verilmesi için TYT-AYT soru kitapları okul idarecilerine teslim edildi.

Malatya’da İmam Hatip öğrencilerine TYT-AYT kitap bağışı yapıldı

81 il ve ilçedeki İmam Hatip Lisesi 12. sınıf öğrencilerine verilmek üzere, TYT-AYT soru kitapları ücretsiz olarak teslim edilmeye devam ediliyor.

Malatya İl ve ilçelerdeki İmam Hatip Liseleri için; Deniz Feneri'nin katkıları, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Merkez'in organizasyonu ve ÖNDER Malatya İmam Hatipliler Derneği İl Başkanlığının aracılığıyla; TYT-AYT soru kitaplarının ücretsiz olarak öğrencilere ulaştırılması için İmam Hatip Liselerinin müdürleri, idarecileri ve ilgililere teslim edildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan ÖNDER Malatya İmam Hatipliler Derneği Başkanı Abdurrahman Taşkesen “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize katkı sağlayan, sağlayacak olan, gönlü bizlerle birlikte olan, dua eden STK'lara, kurum ve kuruluşlara, hayır sahiplerine teşekkür ediyoruz. Allah'u Teâlâ (Celle Celaluhu) kendilerinden razı olsun inşallah.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

YKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduÖğrencilerin YKS heyecanı başladıÖğrencilerin YKS heyecanı başladıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldı
SIRADAKİ HABER