HaberlerEğitimMalatya’da İmam Hatip öğrencilerine TYT-AYT kitap bağışı yapıldı

Malatya’da İmam Hatip öğrencilerine TYT-AYT kitap bağışı yapıldı

Malatya’da, İmam Hatip Lisesi 12. sınıf öğrencilerine verilmesi için TYT-AYT soru kitapları okul idarecilerine teslim edildi.

Malatya’da İmam Hatip öğrencilerine TYT-AYT kitap bağışı yapıldı

81 il ve ilçedeki İmam Hatip Lisesi 12. sınıf öğrencilerine verilmek üzere, TYT-AYT soru kitapları ücretsiz olarak teslim edilmeye devam ediliyor.

Malatya İl ve ilçelerdeki İmam Hatip Liseleri için; Deniz Feneri'nin katkıları, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Merkez'in organizasyonu ve ÖNDER Malatya İmam Hatipliler Derneği İl Başkanlığının aracılığıyla; TYT-AYT soru kitaplarının ücretsiz olarak öğrencilere ulaştırılması için İmam Hatip Liselerinin müdürleri, idarecileri ve ilgililere teslim edildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan ÖNDER Malatya İmam Hatipliler Derneği Başkanı Abdurrahman Taşkesen “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize katkı sağlayan, sağlayacak olan, gönlü bizlerle birlikte olan, dua eden STK'lara, kurum ve kuruluşlara, hayır sahiplerine teşekkür ediyoruz. Allah'u Teâlâ (Celle Celaluhu) kendilerinden razı olsun inşallah.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Ders kitaplarında dini terimlere tahammülsüzlükDers kitaplarında dini terimlere tahammülsüzlükGaziantep Üniversitesi’nde “gönüllülük” ders olacakGaziantep Üniversitesi’nde “gönüllülük” ders olacakLGS'ye katılacak adaylar için mart ayı örnek soru kitapçığı yayımlandıLGS'ye katılacak adaylar için mart ayı örnek soru kitapçığı yayımlandıLiselerde yüz yüze sınavlar bugün başlıyorLiselerde yüz yüze sınavlar bugün başlıyorBakan Akar Mavi Vatan Tatbikatı hakkında Cumhurbaşkanı'na bilgilendirmede bulunduBakan Akar Mavi Vatan Tatbikatı hakkında Cumhurbaşkanı'na bilgilendirmede bulundu
SIRADAKİ HABER