HaberlerEğitimHatay Büyükşehir Belediyesi 22 bin kitaplık dijital kütüphane oluşturdu

Hatay Büyükşehir Belediyesi 22 bin kitaplık dijital kütüphane oluşturdu

Hatay Büyükşehir Belediyesinin Dijital Kütüphane uygulaması binlerce kitabı kitapseverlerle buluşturuyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi 22 bin kitaplık dijital kütüphane oluşturdu

Dünya klasiklerinden çocuk kitaplarına, ansiklopedilerden kişisel gelişim kitaplarına kadar 350 yayınevinden 22 bin kitabın yer aldığı zengin kütüphanede, 7’den 70’e herkes bilgiye hızlı ve kolayca erişebiliyor.

Hatay’da ikamet eden tüm vatandaşlar, Dijital Kütüphane ile kimlik doğrulama aracılığı ile sisteme giriş yapıp istediği kitabı okuyabiliyor ve kendi kütüphanesini oluşturabiliyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından hayata geçirilen bu zengin kütüphaneden faydalanmak isteyen vatandaşlar, tablet ve cep telefonlarının uygulama mağazalarından "Hatay Kütüphane" uygulamasını indirerek 22 bin kitaba 4 yıl boyunca istediği yerden ulaşabiliyor.

Her geçen gün genişleyen koleksiyonuyla öğrencilerin uzaktan eğitim aldıkları süre zarfında adeta vazgeçilmezi haline gelen bu kütüphane, genç beyinlerin dünyaya açılan kapısı oldu.

İLGİLİ HABERLER

Uzaktan eğitimle geçen birinci dönem yarın tamamlanıyorUzaktan eğitimle geçen birinci dönem yarın tamamlanıyorÖNDER Başkanı Çal: Temel dini bilgilerin öğrenilmesi çok önemlidirÖNDER Başkanı Çal: Temel dini bilgilerin öğrenilmesi çok önemlidir2020-KPSS branş bazında sıralamalar güncellendi2020-KPSS branş bazında sıralamalar güncellendiDestekleme ve yetiştirme kursları yarın başlıyorDestekleme ve yetiştirme kursları yarın başlıyorTarihi yeniden belirlenen sınavların yeri değiştirilebilecekTarihi yeniden belirlenen sınavların yeri değiştirilebilecek
SIRADAKİ HABER