HaberlerEğitimEskişehir'de yüz yüze eğitime ara verildi

Eskişehir'de yüz yüze eğitime ara verildi

​Eskişehir’de 8 ve 12. sınıflar harici eğitim kurumları için uzaktan eğitime geçilmesi kararı alındı.

Eskişehir'de yüz yüze eğitime ara verildi

Konuyla ilgili Eskişehir Valiliğinden yapılan açıklamada, kentte artan Coronavirus vaka sayısı nedeniyle özel gereksinimli öğrenciler ve okul öncesi eğitim kurumları dışındaki tüm eğitim kurumlarının 8. ve 12. sınıfları hariç uzaktan eğitime geçilmesi kararını aldığı belirtildi.

Açıklamada, yoğunluk oluşması muhtemel olan park, bahçe, tematik park, mesire alanları gibi alanlara girişler ile restoran, lokanta, pastane, kafe, kafeterya, çay bahçeleri gibi yeme-içme yerlerinde gün, nişan, doğum günü gibi sosyal mesafeyi azaltıcı etkinliklerin kısıtlanmasına karar verildiği ifade edildi.

Denetimlerin artırılacağı kaydedildi.  

İLGİLİ HABERLER

YKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduÖğrencilerin YKS heyecanı başladıÖğrencilerin YKS heyecanı başladıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldı
SIRADAKİ HABER