HaberlerEğitim“Dönüştür, kullan hayata bağlan" temasıyla tasarım yarışması düzenleniyor

“Dönüştür, kullan hayata bağlan" temasıyla tasarım yarışması düzenleniyor

Batman’ın Kozluk İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik "Dönüştür, kullan hayata bağlan" sloganıyla tasarım yarışması düzenleniyor.

“Dönüştür, kullan hayata bağlan" temasıyla tasarım yarışması düzenleniyor

Konuyla ilgili açıklama yapan Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, “Kozluk İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘Dönüştür, kullan hayata bağlan’ sloganıyla ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik geri dönüştürülebilir atıklardan kullanılabilir malzeme tasarım yarışması düzenlenecektir. Tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizi her atık malzemenin çöp olmadığını, bunları dönüştürerek hayatımızda kullanabileceğimizi göstermek için yarışmaya katılmaya davet ediyoruz.” dedi.

Yarışma sonucunda dereceye giren öğrencilerin tasarımlarının ödüllendirileceği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Nisan ayında eğitime kar engeliNisan ayında eğitime kar engeliBakan Selçuk: "Canlı sınıf uygulaması yayınlaştırılacak"Bakan Selçuk: "Canlı sınıf uygulaması yayınlaştırılacak"DHBT sınavı sona erdiDHBT sınavı sona erdiDHBT sınavı yarın yapılacakDHBT sınavı yarın yapılacakTürkçe Yeterlilik Sınavı başvuruları devam ediyorTürkçe Yeterlilik Sınavı başvuruları devam ediyor
SIRADAKİ HABER