HaberlerEğitimBirinci sınıf öğrencisi yazdığı hikâye kitabını Malatya Milli Eğitim Müdürü'ne hediye etti

Birinci sınıf öğrencisi yazdığı hikâye kitabını Malatya Milli Eğitim Müdürü'ne hediye etti

Merkez Yeşilyurt ilçesinde birinci sınıf öğrencisi Selen Sezer, yarıyıl tatilinde yazdığı hikâye kitabını bir mektupla birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay'a gönderdi. Kanbay, öğrenciyi okulda ziyaret ederek teşekkür etti.

Birinci sınıf öğrencisi yazdığı hikâye kitabını Malatya Milli Eğitim Müdürü'ne hediye etti

Bostanbaşı İlkokulu birinci sınıf öğrencisi Selen Sezer yazdığı mektupta, şunları dile getirdi: "Öğretmenim bize hikâye yazma ödevi verdi. Ben de hikâye kitabı yazdım. Herkes çok beğendi, ben de hikâye kitabımı size hediye etmek istiyorum. İnşallah beğenirsiniz, çünkü çok sevinirim."

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, kendisine mektup yazan öğrenciye sürpriz yaparak kendisini sınıfında ziyaret etti ve yazdığı mektup ve hikâye kitabı için teşekkür etti.  Sezer ve sınıf arkadaşlarıyla bir süre sohbet eden Kanbay, kendileriyle yakından ilgilenerek kitap hediye etti.

Kanbay, ardından özel eğitim sınıfını ziyaret ederek özel öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle birlikte etkinlik yapan Kanbay, öğretmenlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kanbay son olarak, öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

İLGİLİ HABERLER

Nisan ayında eğitime kar engeliNisan ayında eğitime kar engeliBakan Selçuk: "Canlı sınıf uygulaması yayınlaştırılacak"Bakan Selçuk: "Canlı sınıf uygulaması yayınlaştırılacak"DHBT sınavı sona erdiDHBT sınavı sona erdiDHBT sınavı yarın yapılacakDHBT sınavı yarın yapılacakTürkçe Yeterlilik Sınavı başvuruları devam ediyorTürkçe Yeterlilik Sınavı başvuruları devam ediyor
SIRADAKİ HABER