HaberlerEğitimBatman Üniversitesi Rektörü Demir: MEB desteğiyle önemli çalışmalara imza atacağız​

Batman Üniversitesi Rektörü Demir: MEB desteğiyle önemli çalışmalara imza atacağız​

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir'i makamında ağırlayan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran, üniversitenin gelişimine katkı sunmaktan memnuniyet duyacaklarını söyledi.

Batman Üniversitesi Rektörü Demir: MEB desteğiyle önemli çalışmalara imza atacağız​

Bugün Millî Eğitim Bakanlığında gerçekleşen kabulde, eğitim-öğretim faaliyetlerine ilişkin karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Görüşmede, Batman Üniversitesinin salgın koşullarında öğrencilerinin eğitim-öğretim faaliyetlerini aksatmadan devam ettirdiklerini anlatan Rektör Demir, uzaktan eğitim sistemi ile yapılabilecek uygulamalara dair Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran ile istişarelerde bulundu.

Batman Üniversitesinin gelişimini sağlamak ve eğitimde model olmak üzere planlanan projeleri hayata geçirmek istediklerini aktaran Demir, Millî Eğitim Bakanlığı desteği ile daha önemli çalışmalar yapabileceklerini kaydetti.

Eğitim kurumlarının ortak paydasını oluşturan öğrencilerin nitelikli bir eğitim almaları için yapılabilecek çalışmalara da katılmak istediklerini belirten Rektör Demir, günün hatırası olarak Safran'a hediye takdim etti.

Batman Üniversitesinin akademik gelişimine destek vermekten mutlu olacaklarını söyleyen Safran, ortak projelerde yer almaktan ve geleceğimizi şekillendirecek olan gençlerin eğitimine katkı sağlamaktan memnuniyet duyacaklarını kaydetti.

Üniversitelerin eğitim-öğretim faaliyetlerini yakından takip ederek bu faaliyetlerin bilim, teknoloji, sanayi ve üretime olan katkısını önemsediklerini anlatan Safran, Rektör Demir'e çalışmalarında başarılar diledi.

İLGİLİ HABERLER

YKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduÖğrencilerin YKS heyecanı başladıÖğrencilerin YKS heyecanı başladıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldı
SIRADAKİ HABER