HaberlerEğitimBatman’dan 85 kişiye ödül

Batman’dan 85 kişiye ödül

Peygamber Sevdalıları Vakfının Türkiye geneli düzenlediği siyer yarışmasında Batman’dan 85 Peygamber Sevdalısı ödül alamaya hak kazandı.

Batman’dan 85 kişiye ödül

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından bu yıl salgın nedeniyle online olarak gerçekleştirilen ‘O’nu Oku, O’nu Yaşa’ temalı ödüllü Siyer Yarışması’nın sonuçları açıklandı.

Konuya ilişkin Peygamber Sevdalıları Vakfı Batman Koordinatörü Feyzi Aydın tarafından yapılan açıklamada, "Bu yılki Siyer Yarışması’nda ilimizde birinci kategoriden 23 kişi ödül almayı hak kazandı. İkinci kategoride altıncı sınıflarda 24 kişi, ikinci kategoride yedi ve sekizinci sınıflarda 24 kişi, üçüncü kategoride 9 kişi ve dördüncü kategoride ise 5 kişi ödül almaya hak kazandı." denildi.

İlde dereceye giren ilk dört Peygamber Sevdalısının isimlerini açıklayan Aydın “Birinci olan 8’inci sınıf öğrencisi Mücahit Şahin dizüstü bilgisayar, ikinci olan 6’ıncı sınıf öğrencisi Muhammed İlçin bisiklet, Üçüncü olan 4’üncü sınıf öğrencisi Muhammed Emir Ayan tablet ve 8’inci sınıf öğrencisi Harun Durmaz drone ödüllerini almaya hak kazandılar.” ifadelerini kullandı.

Peygamber Sevdalıları Vakfı Batman Koordinatörü Aydın açıklamasının devamında ödül almaya hak kazanan katılımcıların ödül ve derecelerini öğrenmek için Peygamber Sevdalıları Sitesine girip bilgi alabileceklerini belirtti.

Ödül kazananları tebrik eden Aydın, ödüle hak kazananların mart ve nisan ayları içerisinde ödüllerini alabileceklerini ifade etti.

İLGİLİ HABERLER

YKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduÖğrencilerin YKS heyecanı başladıÖğrencilerin YKS heyecanı başladıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldı
SIRADAKİ HABER