HaberlerEğitimBakan Selçuk'tan öğretmen ve öğrencilere teşekkür

Bakan Selçuk'tan öğretmen ve öğrencilere teşekkür

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Emekleri, gayretleri, yardımları için hem öğretmenlerimize hem öğrencilerimize ülkemiz adına teşekkür ediyorum." dedi.

Bakan Selçuk'tan öğretmen ve öğrencilere teşekkür

Okulların yarıyıl tatiline girmesine bir hafta kaldığını hatırlatan Bakan Selçuk, Twitter'dan yaptığı açıklama da şu ifadeleri kullandı:

Bu, tatilden önceki son hafta çocuklarım. Çok yoruldunuz, gayret ettiniz. Zor günlerde gayreti elden bırakmadınız, var olun. Emekleri, gayretleri, yardımları için hem öğretmenlerimize hem öğrencilerimize ülkemiz adına teşekkür ediyorum. Güzel bir hafta olsun hepimize inşallah.

 

İLGİLİ HABERLER

Peygamber Sevdalıları Vakfı’ndan teşekkür mesajıPeygamber Sevdalıları Vakfı’ndan teşekkür mesajı"Muzır İçeriklere Müdahale İhbar Hattı" ile zararlı içerikler mercek altında"Muzır İçeriklere Müdahale İhbar Hattı" ile zararlı içerikler mercek altındaÖSYM'den YKS duyurusu: Başvurular yarın sona eriyorÖSYM'den YKS duyurusu: Başvurular yarın sona eriyorBir kitap daha "muzır yayın" ilan edildiBir kitap daha "muzır yayın" ilan edildiBakan Selçuk'tan liselerde yüz yüze sınava ilişkin açıklamaBakan Selçuk'tan liselerde yüz yüze sınava ilişkin açıklama
SIRADAKİ HABER