HaberlerEğitimAÖF Sınav Giriş Yerleri 2013 Tıkla - Öğren | 1-2 Haziran 2013 FİNAL

AÖF Sınav Giriş Yerleri 2013 Tıkla - Öğren | 1-2 Haziran 2013 FİNAL

1-2 Haziran 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan AÖF final sınavının giriş yerleri açıklandı. AÖF sınav giriş belgesi ne ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaptığınız öğrenci sayfasından ulaşabilir sınav giriş yerinizi sorgulayabilirsiniz.Aşağıdaki linke tıklayarak 1-2 Haziran AÖF Sınav giriş belgesi sınav giriş yerleri öğrenebilirisniz.İşte AÖF sınav

AÖF Sınav Giriş Yerleri 2013 Tıkla - Öğren | 1-2 Haziran 2013 FİNAL

1-2 Haziran 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan AÖF final sınavının giriş yerleri açıklandı. AÖF sınav giriş belgesi ne ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaptığınız öğrenci sayfasından ulaşabilir sınav giriş yerinizi sorgulayabilirsiniz.

AÖF öğrencilerinin büyük tepkisini çeken bütünleme sınavlarının kaldırılma kararından geri adım atılmadığı için AÖF öğrencilerinin bütünleme sınavı hakkı bulunmuyor.

2013 AÖF Final Sınav Giriş Yerleri Öğrenmek İçin Tıklayın..!

NOT:ogrenci.anadolu.edu.tr'de Linke tıkladığınızda açılan sayfadan "Açıköğretim Öğrenci Otomosyonu (TÜRKİYE)" Yazısına tıklayıp, açılan sayfaya T.C. Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak sol üstte yer alan menülerden " Sınav Giriş Belgesi " linkine tıkladığınızda bilgileriniz karşınıza çıkacak.

AÖF sonuçları ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

AÖF güze dönemi vize sınavlarının sonuçlarının geç açıklanması AÖF öğrencilerini tedirgin etmiş ve bu duruma tepki göstermişlerdi.

-AÖF Not Ortalaması Sayfası-

Dönem notu ve genel not ortalaması AÖF tarafından yayınlandı. AÖF dönem notu ve genel not ortalamaları da yayınlandı. 

Öğrenciler bu sonuçlara bakarak, CD, DC, DD notu aldıkları derslerinden geçip geçmediklerini öğrenebilecekler.

Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması gerekiyor...

-Kullanılan Kısaltmalar ve Terimler-

1.AA ile CC arası "Geçer" notudur.

2.CD ile DD arası "Koşullu Geçer" notudur;

Genel Not Ortalaması 2,00 ve üzerinde ise bu derslerden geçer, altında ise akademik yetersizlik uyarısına göre işlem yapılır.

3.FF, YZ, DZ "Kalır" notudur. Bu dersler tekrar alınmak zorundadır.

4.Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması ve DZ,YZ ve FF notu olmaması gerekir.

5.Durum sütunundaki ifadeler Genel Not Ortalaması baz alınarak gösterilmiştir.

KAYNAK: Haber Yurdum 

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

İLGİLİ HABERLER

Sınavda başarılı olan öğrenciler ödüllendirildiSınavda başarılı olan öğrenciler ödüllendirildiMalatya’da İmam Hatip öğrencilerine TYT-AYT kitap bağışı yapıldıMalatya’da İmam Hatip öğrencilerine TYT-AYT kitap bağışı yapıldı2021 KPSS merkezi yerleştirme takvimi açıklandı2021 KPSS merkezi yerleştirme takvimi açıklandıEKPSS tercih sonuçları açıklandı EKPSS tercih sonuçları açıklandıMidyat Sanat ve Tasarım Fakültesi bina yapım protokolü imza töreni gerçekleştirildiMidyat Sanat ve Tasarım Fakültesi bina yapım protokolü imza töreni gerçekleştirildi
SIRADAKİ HABER