HaberlerEğitimAdıyaman Milli Eğitim Müdürü: Öğrencilerimizi sınıflarında görmek bizleri çok mutlu ediyor

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü: Öğrencilerimizi sınıflarında görmek bizleri çok mutlu ediyor

​Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz yüz yüze eğitime başlayan köy okullarını ziyaret ederek eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü: Öğrencilerimizi sınıflarında görmek bizleri çok mutlu ediyor

Adıyaman'ın Samsat ilçesine bağlı köy okullarında yaptığı ziyaretler esnasında Covid-19'a karşı daha dikkatli olunması konusunda uyarılarda bulundu.

Uzuntepe İlkokulu ve ortaokulunda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Alagöz "Öğrencilerimizi sınıflarında görmek bizleri çok mutlu ediyor, hep birlikte aldığımız tedbirler sonucunda okullarımızı eğitim öğretime hazır hale getirdik. Gerek öğrencilerimiz gerekse öğretmenlerimiz okullarını çok özledi. Yüz yüze eğitime başlayan okullarımıza yaptığımız ziyaretlerde bunu öğrencilerimizin gözlerindeki sevinçten anlayabiliyoruz. Salgın tedbirlerine uyarak ilimizde ki vaka sayılarını düşürmemiz; diğer okullarımızın da bir an önce yüz yüze eğitimlerine başlaması için çok önemli. Bu hepimizin sorumluluğudur. Salgın tedbirleri bakımından hayati öneme sahip üç altın kural, maske, mesafe, hijyene titizlikle uymamız gerekiyor." dedi.

İLGİLİ HABERLER

YKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduÖğrencilerin YKS heyecanı başladıÖğrencilerin YKS heyecanı başladıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldı
SIRADAKİ HABER