HaberlerEğitimAdıyaman'da hafızlık istişare toplantısı gerçekleştirildi

Adıyaman'da hafızlık istişare toplantısı gerçekleştirildi

​Yüz yüze eğitime 15 Şubat itibariyle köy ve seyrek nüfuslu yerlerde başlamasının ardından hafızlık eğitimi veren Kur'an kurslarının da açılış toplantısı yapıldı.

Adıyaman'da hafızlık istişare toplantısı gerçekleştirildi

Adıyaman'da hafızlık eğitimi veren Şehit Fazıl Gürs İmam Hatip Ortaokulu'nda geçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, İl Müftüsü Mehmet Taşçı ve şube Müdürleri katılım sağladı.

Okul Müdürü Yakup Doğan'ın tanıtım konuşması ile başlayan toplantıda okulda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile hafızlık projesinin çalışma usül ve esasları görüşüldü

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz; Okulun kaliteli bir kadroya sahip olduğunu ve hafızlık projesiyle birlikte ilgiyle takip edildiğini söyleyerek salgına rağmen başarılı sonuçlar elde ettiklerini belirtti.

İl Müftüsü Mehmet TAŞÇI; Yetiştirilen Hafızların almış oldukları kaliteli akademik eğitim ile iyi bir rol model olduklarını ifade etti.

Adıyaman ÖNDER Başkanı Ebubekir Turmaz ise STK olarak projenin topluma anlatılmasında ellerinden gelen katkıyı sunacaklarını belirterek istişare toplantısı için teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

YKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduÖğrencilerin YKS heyecanı başladıÖğrencilerin YKS heyecanı başladıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldı
SIRADAKİ HABER