HaberlerEğitim28-29 Kasım 2013 Okullar Tatil mi? - Eğitim

28-29 Kasım 2013 Okullar Tatil mi? - Eğitim

28-29 Kasım'da okullara sınav tatili var mı? 8.Sınıflara yönelik yapılan sınav nedeni ile okullar 28-29 Kasım' da okullar tatil mi ? 8. sınıflara yönelik merkezi ortak sınavı olması nedeniyle 8. sınıflar harif diğer ilk ve orta öğretimlilere 28-29 Kasım' da okullar tatil olacak mı? Liselere tatil var mı? 28-29 Kasım Ortak Sınav Tatili kaç gün? İşte detaylar ve ayrıntılar..

28-29 Kasım 2013 Okullar Tatil mi? - Eğitim

28-29 Kasım' da okullar tatil mi ?

8. sınıflara yönelik merkezi ortak sınavı olması nedeniyle 8. sınıflar harif diğer ilk ve orta öğretimlilere 28-29 Kasım' da okullar tatil.
 
28-29 Kasım 2013 tarihleri, 8. sınıf öğrencileri hariç bütün ortaokul ve ilkokul öğrencilerine tatil edildi
 
28 Kasım ve 29 Kasım tarihlerinde 8. sınıflara yönelik merkezi ortak sınavlar yapılacağından dolayı bütün ortaokullar ve ilkokul-ortaokul olarak hizmet veren okullar tatil edilecek.
 
Bu tarihlerde sadece 8. sınıf öğrencileri ortak sınavlara girecekler. Diğer sınıflar için okullar tatil olacak.
 
Bu yıl tatil yapmaya alışan öğrenciler için 4 günlük bir tatil imkânı daha doğmuş oldu.

28 Kasım ve 29 Kasım tarihlerinde 8. sınıflara yönelik yapılacak merkezi ortak sınavlar nedeni ile bütün ortaokullar ve ilkokul-ortaokul olarak hizmet veren okullar tatil edilecek.

8'inci sınıflar Türkçe, matematik, fen ve teknoloji, din kültürü ve ahlak bilgisi, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil dersleri için sınavda ter dökecek.

Bu sınavın mazeret sınavı ise 14-15 Aralık tarihinde hafta sonunda yapılacak. Sonuçlar da ocak ayında açıklanacak.

Öğrenciler ikinci dönem sınavlarına ise 28-29 Nisan tarihlerinde girecekler. O tarihlerde de okullar diğer öğrenciler için tatil olacak.

Okullar hangi gün tatil olacak? Okullar ne zaman tatil edilecek? Okullar tatil mi?

 sinav_21112013

KAYNAK: Haber Yurdum

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

İLGİLİ HABERLER

YKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduÖğrencilerin YKS heyecanı başladıÖğrencilerin YKS heyecanı başladıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldı
SIRADAKİ HABER