HaberlerEğitim2021 EKPSS için tercih işlemleri başladı

2021 EKPSS için tercih işlemleri başladı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS/Kura) tercih alımlarının başladığını açıkladı.

2021 EKPSS için tercih işlemleri başladı

Aygün, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Değerli EKPSS adaylarımız, 2021-EKPSS/Kura ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına tercih işlemlerini bugün başlatıyoruz. Tercihlerinizi 13-19 Ocak 2021 tarihleri arasında https://ais.osym.gov.tr'den yapabilirsiniz. Tercihlerinizin hayırlı olmasını dilerim." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Gaziantep’te öğrencilere 20 bin tablet daha dağıtılacakGaziantep’te öğrencilere 20 bin tablet daha dağıtılacakEğitimciler Temel Dini Bilgiler ile birlikte Kürtçe ve Zazaca derslerini seçmeye çağırdıEğitimciler Temel Dini Bilgiler ile birlikte Kürtçe ve Zazaca derslerini seçmeye çağırdıMalatya'daki STK’lardan velilere siyer ve dini bilgiler dersleri çağrısıMalatya'daki STK’lardan velilere siyer ve dini bilgiler dersleri çağrısıOrtaokul öğrencileri için 3 bin 350 soruluk yeni kaynak desteğiOrtaokul öğrencileri için 3 bin 350 soruluk yeni kaynak desteğiAile Bakanlığının tüm haberleri engellilerin erişimine sunulduAile Bakanlığının tüm haberleri engellilerin erişimine sunuldu
SIRADAKİ HABER