HaberlerEğitim2020-YÖKDİL/2 Sınava giriş belgeleri erişime açıldı

2020-YÖKDİL/2 Sınava giriş belgeleri erişime açıldı

28 Şubat'ta uygulanacak olan Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (2020-YÖKDİL/2) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlandı.

2020-YÖKDİL/2 Sınava giriş belgeleri erişime açıldı

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden 18 Şubat 2021 tarihinde saat 11.00'den itibaren T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecek.

2020-YÖKDİL/2 sınavı için adaylar, saat 10.00'dan sonra sınav binalarına alınmayacak.

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü: Öğrencilerimizi sınıflarında görmek bizleri çok mutlu ediyorAdıyaman Milli Eğitim Müdürü: Öğrencilerimizi sınıflarında görmek bizleri çok mutlu ediyorGaziantep’te öğrencilere ücretsiz tablet dağıtıldıGaziantep’te öğrencilere ücretsiz tablet dağıtıldıYüz yüze eğitim isteğe bağlı olacakYüz yüze eğitim isteğe bağlı olacakMEB tarafından hazırlanan "Belirli Gün ve Haftalar Çizelgesine" eğitim camiasından tepkiMEB tarafından hazırlanan "Belirli Gün ve Haftalar Çizelgesine" eğitim camiasından tepkiAdıyaman'da bir beldede yüz yüze eğitime ara verildiAdıyaman'da bir beldede yüz yüze eğitime ara verildi
SIRADAKİ HABER