HaberlerDünyaYunanistan ile siyonist işgal rejimi arasında askeri işbirliği

Yunanistan ile siyonist işgal rejimi arasında askeri işbirliği

Siyonist işgal rejimi ile Yunanistan arasında, aralarında bir uçuş okulunun açılmasının da bulunduğu yeni bir savunma anlaşması imzalandı.

Yunanistan ile siyonist işgal rejimi arasında askeri işbirliği

Siyonist işgal rejimi sözde Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Yunanistan'ın siyonist işgal rejiminden 10 adet M-346 tipi eğitim uçağı satın alacağı ifade edildi.

Anlaşmanın 1,5 milyar Euro hacminde olduğu ve 20 yıllık bir süreyi kapsadığı belirtildi.

Yunanistan, Türkiye ile yaşadığı anlaşmazlığın ardından savunma bütçesini beş katına çıkarmıştı.

Fransa ile de yeni bir askeri anlaşma yapan Atina, Rafale tipi 18 Fransız savaş uçağının yanı sıra dört yeni fırkateyn almayı planlıyor.  

İLGİLİ HABERLER

Siyonist işgal rejimi Gazze'nin güneyine saldırdıSiyonist işgal rejimi Gazze'nin güneyine saldırdıRusya'da Covid-19 nedeniyle 471 kişi daha öldü 22 bin yeni vaka tespit edildiRusya'da Covid-19 nedeniyle 471 kişi daha öldü 22 bin yeni vaka tespit edildiİslam düşmanı Fransa'da başörtüsü yasaklama girişimi Meclisten geri döndüİslam düşmanı Fransa'da başörtüsü yasaklama girişimi Meclisten geri döndüDondurucu soğukta sınırlarda bekleyen mültecilerin dramına Avrupa duyarsızDondurucu soğukta sınırlarda bekleyen mültecilerin dramına Avrupa duyarsızCovid -19 nedeniyle Brezilya'da 210 bin Meksika'da 140 bin ölümCovid -19 nedeniyle Brezilya'da 210 bin Meksika'da 140 bin ölüm
SIRADAKİ HABER