HaberlerDünyaWhatsApp ve Instagram çöktü mü? Erişim sorunu nedir, neden ulaşılmıyor?

WhatsApp ve Instagram çöktü mü? Erişim sorunu nedir, neden ulaşılmıyor?

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Instagram ve Whatsapp çökmesi son dakika haberi olarak gündeme geldi.

WhatsApp ve Instagram çöktü mü? Erişim sorunu nedir, neden ulaşılmıyor?

Bu akşam itibari ile WhatsApp ve Instagram’a erişim problemi yaşanıyor. Birçok kullanıcı Twitter üzerinden WhatsApp çöktü, Instagram erişim sorunu hakkında araştırma yapıyor.

Son dakika haberine göre; Instagram WhatsApp gibi uygulamalara erişim sorunu yaşanıyor. Erişim sorunun tüm dünya genelinde yaşandığı belirtiliyor.

Birçok kullanıcı WhatsApp Instagram gibi uygulamalara girdiklerinde internet erişim problemi yaşadı. Kullanıcılar 'WhatsApp çöktü mü, WhatsApp Instagram çöktü' gibi aramalar yapıyor.

Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER