HaberlerDünyaWhatsApp ve Instagram çöktü mü? Erişim sorunu nedir, neden ulaşılmıyor?

WhatsApp ve Instagram çöktü mü? Erişim sorunu nedir, neden ulaşılmıyor?

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Instagram ve Whatsapp çökmesi son dakika haberi olarak gündeme geldi.

WhatsApp ve Instagram çöktü mü? Erişim sorunu nedir, neden ulaşılmıyor?

Bu akşam itibari ile WhatsApp ve Instagram’a erişim problemi yaşanıyor. Birçok kullanıcı Twitter üzerinden WhatsApp çöktü, Instagram erişim sorunu hakkında araştırma yapıyor.

Son dakika haberine göre; Instagram WhatsApp gibi uygulamalara erişim sorunu yaşanıyor. Erişim sorunun tüm dünya genelinde yaşandığı belirtiliyor.

Birçok kullanıcı WhatsApp Instagram gibi uygulamalara girdiklerinde internet erişim problemi yaşadı. Kullanıcılar 'WhatsApp çöktü mü, WhatsApp Instagram çöktü' gibi aramalar yapıyor.

Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER