HaberlerDünyaTunus Dışişleri Bakanı: Türkiye’nin terörizme destek vermesini istemiyoruz

Tunus Dışişleri Bakanı: Türkiye’nin terörizme destek vermesini istemiyoruz

Dışişleri Bakanı Taieb Baccouche, İslam devleti olarak nitelediği Türkiye’nin, Tunus’ta teröre destek vermesini istemediklerini açıkladı. Türk büyükelçisiyle konuştuklarını söyleyen Dışişleri Bakanı, Türkiye’nin teröristlerin dolaşımına direkt ya da dolaylı olarak yardım etmemesini istedi.

Tunus Dışişleri Bakanı: Türkiye’nin terörizme destek vermesini istemiyoruz
Basına konuşan Baccouche, “Türk büyükelçiden, Türk yetkililere İslam devleti Türkiye’nin direkt ya da dolaylı olarak teröristlerin hareketine yardımcı olarak Tunus’ta terörizme destek vermesini istemediğimizi iletmesini istedik.” ifadesini kullandı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduGazzeli çiftçiler buruk bir hasat dönemi geçiriyor Gazzeli çiftçiler buruk bir hasat dönemi geçiriyorTigray bölgesinde açlık felaket boyutlara ulaştıTigray bölgesinde açlık felaket boyutlara ulaştı
SIRADAKİ HABER