HaberlerDünyaSiyonist yerleşimciler işgal ettikleri Filistin topraklarında Müslümanlara saldırıyor

Siyonist yerleşimciler işgal ettikleri Filistin topraklarında Müslümanlara saldırıyor

Dünyanın muhtelif yerlerinden işgal altındaki Filistin topraklarına getirilen siyonist yerleşimciler, Filistin topraklarını işgal etmekle kalmayıp, Filistinlilerin evlerine ve araçlarına yönelik saldırılarını da sürdürüyor.

Siyonist yerleşimciler işgal ettikleri Filistin topraklarında Müslümanlara saldırıyor

İşgal ordusunun koruması eşliğinde onlarca siyonist yerleşimci, el-Lebenu’ş-Şarkiyye beldesi yakınında yoldan geçen Filistinlilere saldırdı.

Belde yakınındaki bir yerleşim merkezinden onlarca siyonist yerleşimci, ana caddede toplanarak Filistinlilere taş atıp evlerine saldırdı.

İşgal ordusunun koruması altındaki siyonist yerleşimciler, son günlerde işgal altındaki Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerinde, Filistinlilere ve mülklerine yönelik saldırılarını artırdı.

Her geçen gün saldırıların artmasıyla işgal altındaki Batı Şeria’da Filistinliler, artık ne evlerinde ne de yollarda kendilerini güvende hissediyor.

Filistinlilere ait mülkleri hedef alan saldırılarla gündeme gelen siyonist Yahudi örgüt "Bedel Ödetme", işgal altındaki Kudüs ve Batı Şeria'nın yanı sıra Filistinlilere ait köy ve beldelerinde de benzer saldırılar gerçekleştiriyor.

Uluslararası hukuka göre, işgal altındaki topraklarda bulunan tüm Yahudi yerleşim merkezleri yasa dışı kabul ediliyor.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER