HaberlerDünyaSiyonist yerleşimci arabayla Filistinli bir genci ezdi

Siyonist yerleşimci arabayla Filistinli bir genci ezdi

İşgal altındaki Batı Şeria'daki Salfit şehrinin batısındaki bir yolda çarşamba akşamı yüksek hızla giden Yahudi yerleşimcinin bir Filistinliyi ezmesinin ardından Filistinlinin hayatını kaybettiği belirtildi.

Siyonist yerleşimci arabayla Filistinli bir genci ezdi

Yerel kaynaklara göre Filistinli Azzam Amer, Hares kasabası kavşağı yakınlarındaki bir yolda Yahudi bir yerleşimcinin arabasıyla kendisine çarpması sonucu hayatını kaybetti.

İLGİLİ HABERLER

Katolik Hristiyanların lideri Papa Franciscus Erbil'deKatolik Hristiyanların lideri Papa Franciscus Erbil'deDr. Hüseyin Ruyveran: Papa'nın Irak ziyareti dini değil siyasi bir ziyarettirDr. Hüseyin Ruyveran: Papa'nın Irak ziyareti dini değil siyasi bir ziyarettirDanimarka’da hindilerde ilk kez kuş gribine rastlandıDanimarka’da hindilerde ilk kez kuş gribine rastlandıBiden döneminde de Meksika sınırındaki mültecilere gözaltıBiden döneminde de Meksika sınırındaki mültecilere gözaltıHAMAS: Filistinli gruplar arasındaki ittifak seçimlerin önemini gösteriyorHAMAS: Filistinli gruplar arasındaki ittifak seçimlerin önemini gösteriyor
SIRADAKİ HABER