HaberlerDünyaSiyonist örgütten Mescid-i Aksa'ya 'toplu baskın' çağrısı

Siyonist örgütten Mescid-i Aksa'ya 'toplu baskın' çağrısı

"Tapınak Grupları" olarak adlandırılan siyonist örgüt, Purim Bayramı bahanesiyle bugün mübarek Mescid-i Aksa’ya toplu bir baskın düzenlemeye hazırlanıyor.

Siyonist örgütten Mescid-i Aksa'ya 'toplu baskın' çağrısı

Siyonist gruplar, işgalci yerleşimcileri ve destekçilerini Purim bayramını kutlamak için Mescid-i Aksa’ya topluca saldırmaya davet etti.

Siyonist Tapınak (Heykel) grupları, kutsallığı veya dini bir önemi olmasa da her tarihi veya dini olayı, Mescid-i Aksa’yı Yahudileştirme ve işgal etme planları için istismar ediyor.

Siyonist yerleşimciler, işgal polisinin katkı ve koruması eşliğinde cuma ve cumartesi hariç haftanın her günü sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki sefer Mescid-i Aksa'ya gruplar halinde baskın düzenliyor ve sözde "Tapınak" hakkında kışkırtıcı ayinler yapıyorlar.

Mescid-i Aksa'yı yıkıp, yerine sözde Süleyman Mabedi'ni inşa etmeyi planlayan siyonist Heykel Örgütleri, işgal rejiminin himayesinde resmi olarak faaliyet gösteriyor.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER