HaberlerDünyaSiyonist işgalcilerin baskını sırasında Filistinli yaşlı kadın vefat etti

Siyonist işgalcilerin baskını sırasında Filistinli yaşlı kadın vefat etti

Erkek kardeşinin Beytülahim'in doğusundaki evine işgal askerleri tarafından yapılan baskın sırasında kalbi duran yaşlı kadın vefat etti.

Siyonist işgalcilerin baskını sırasında Filistinli yaşlı kadın vefat etti

Yerel kaynaklar, işgal askerlerinin, Beytülahim'in Ebu Encim beldesindeki kardeşinin evine saldırması sırasında, 67 yaşındaki Filistinli yaşlı kadın Rahmet Halil Ebu Ahur’un kalp krizi geçirmesi sonucu vefat ettiğini belirtti.

Kardeşinin evine düzenlenen saldırı sırasında yaşlı kadın Ebu Ahur’un büyük bir korku ve paniğe kapıldığını ve bayıldığını aktaran Filistinli kaynaklar, kadının hastaneye kaldırıldığını ancak kalp krizi nedeniyle vefat ettiğini kaydetti.

Söz konusu eve düzenlenen baskında işgal askerleri içerideki eşyalara da zarar verdi.

İşgal altındaki Filistin’de her gün evlere baskın düzenleyen işgalciler, ülkede zulüm işleyerek terör estirip çevreye zarar veriyor ve çeşitli bahanelerle aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu Filistinlileri alıkoyuyor.

İLGİLİ HABERLER

İran'da 1 milyon 399 bin 934 Covid-19 hastası sağlığına kavuştuİran'da 1 milyon 399 bin 934 Covid-19 hastası sağlığına kavuştuBM: Yemen'de çocuk olmak "özel bir cehennem"BM: Yemen'de çocuk olmak "özel bir cehennem"İran'dan Batı'ya uyarı: Durum karmaşık bir hale gelebilirİran'dan Batı'ya uyarı: Durum karmaşık bir hale gelebilirErmenistan'da göstericiler hükümet binasını bastıErmenistan'da göstericiler hükümet binasını bastıİran AB'nin nükleer anlaşmayla ilgili toplantı teklifini kabul etmediİran AB'nin nükleer anlaşmayla ilgili toplantı teklifini kabul etmedi
SIRADAKİ HABER