HaberlerDünyaSiyonist işgalcilerin baskını sırasında Filistinli yaşlı kadın vefat etti

Siyonist işgalcilerin baskını sırasında Filistinli yaşlı kadın vefat etti

Erkek kardeşinin Beytülahim'in doğusundaki evine işgal askerleri tarafından yapılan baskın sırasında kalbi duran yaşlı kadın vefat etti.

Siyonist işgalcilerin baskını sırasında Filistinli yaşlı kadın vefat etti

Yerel kaynaklar, işgal askerlerinin, Beytülahim'in Ebu Encim beldesindeki kardeşinin evine saldırması sırasında, 67 yaşındaki Filistinli yaşlı kadın Rahmet Halil Ebu Ahur’un kalp krizi geçirmesi sonucu vefat ettiğini belirtti.

Kardeşinin evine düzenlenen saldırı sırasında yaşlı kadın Ebu Ahur’un büyük bir korku ve paniğe kapıldığını ve bayıldığını aktaran Filistinli kaynaklar, kadının hastaneye kaldırıldığını ancak kalp krizi nedeniyle vefat ettiğini kaydetti.

Söz konusu eve düzenlenen baskında işgal askerleri içerideki eşyalara da zarar verdi.

İşgal altındaki Filistin’de her gün evlere baskın düzenleyen işgalciler, ülkede zulüm işleyerek terör estirip çevreye zarar veriyor ve çeşitli bahanelerle aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu Filistinlileri alıkoyuyor.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER