HaberlerDünyaSiyonist işgalci rejim yılbaşından bu yana Suriye'de 29 hedefe saldırdı

Siyonist işgalci rejim yılbaşından bu yana Suriye'de 29 hedefe saldırdı

Suriye İnsan Hakları Gözlemevi (SOHR), siyonist işgalci rejimin yılbaşından bu yana Suriye topraklarını hem hava hem de füze saldırılarıyla 29 kez hedef aldığını duyurdu.

Siyonist işgalci rejim yılbaşından bu yana Suriye'de 29 hedefe saldırdı

Dün yayımlanan rapora göre bu saldırılar sonucu aralarında bina, silah deposu ve askeri araç yerlerinin de bulunduğu hedefler zarar gördü.

Saldırılarda aralarında Suriye rejimi askerlerinin de olduğu 76 kişi öldü.

Siyonist işgalci rejimin Suriye'de gerçekleştirdiği 5 hava saldırısında Şam ve kırsalı, Deyrizor, Hama, Kuneytra ve Suveyda kentlerini hedef aldı.

Gözlemevi, düzenlenen hava saldırısı sayısı ile hedef alınan kent sayısı arasında fark olduğunu, bunun ise tek seferde birden çok şehrin saldırıya uğramasından kaynaklandığını ifade etti.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER