HaberlerDünyaSiyonist işgalci rejim yılbaşından bu yana Suriye'de 29 hedefe saldırdı

Siyonist işgalci rejim yılbaşından bu yana Suriye'de 29 hedefe saldırdı

Suriye İnsan Hakları Gözlemevi (SOHR), siyonist işgalci rejimin yılbaşından bu yana Suriye topraklarını hem hava hem de füze saldırılarıyla 29 kez hedef aldığını duyurdu.

Siyonist işgalci rejim yılbaşından bu yana Suriye'de 29 hedefe saldırdı

Dün yayımlanan rapora göre bu saldırılar sonucu aralarında bina, silah deposu ve askeri araç yerlerinin de bulunduğu hedefler zarar gördü.

Saldırılarda aralarında Suriye rejimi askerlerinin de olduğu 76 kişi öldü.

Siyonist işgalci rejimin Suriye'de gerçekleştirdiği 5 hava saldırısında Şam ve kırsalı, Deyrizor, Hama, Kuneytra ve Suveyda kentlerini hedef aldı.

Gözlemevi, düzenlenen hava saldırısı sayısı ile hedef alınan kent sayısı arasında fark olduğunu, bunun ise tek seferde birden çok şehrin saldırıya uğramasından kaynaklandığını ifade etti.

İLGİLİ HABERLER

Direniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiDireniş gruplarından Gazze'ye yönelik ablukaya tepkiSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıSiyonist işgal rejiminin saldırılarında 20'den fazla Filistinli yaralandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret ettiSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıSiyonist işgal rejiminden Kudüs'te provokatif saldırı: 5 Filistinli yaralıCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de ikili temaslarda bulundu
SIRADAKİ HABER