HaberlerDünyaSiyonist işgal rejiminden Şeyh İkrime Sabri'ye seyahat yasağı

Siyonist işgal rejiminden Şeyh İkrime Sabri'ye seyahat yasağı

Siyonist işgal rejimi, Mescid- Aksa İmam Hatibi ve Kudüs Yüksek İslam Heyeti Başkanı Şeyh İkrime Sabri'ye bir ay boyunca seyahat yasağı getirdi.

Siyonist işgal rejiminden Şeyh İkrime Sabri'ye seyahat yasağı

Siyonist işgal rejimi sözde İçişleri Bakanı Aryeh Deri'nin talimatıyla getirilen seyahat yasağının nedenine dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

Şeyh İkrime Sabri'nin basın ofisinden yapılan yazılı açıklamada, seyahat kararının siyonist işgal rejimi istihbaratı tarafından tebliğ edildiği, seyahatten men kararının bir ayın sonunda uzatılabileceğinin ifade edildiği aktarıldı.

Mescid- Aksa İmam Hatibi ve Kudüs Yüksek İslam Heyeti Başkanı Şeyh İkrime Sabri, 10 Mart'ta evine düzenlenen baskınla esir alınmış, daha sonra serbest bırakılmıştı.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER