HaberlerDünyaSiyonist işgal rejiminden Gazze'ye hava saldırısı

Siyonist işgal rejiminden Gazze'ye hava saldırısı

Saldırılarda abluka altındaki Gazze Şeridi'nde, Hamas'a ait farklı noktaların hedef alındığı belirtildi.

Siyonist işgal rejiminden Gazze'ye hava saldırısı

Siyonist işgal rejimi, Hamas'ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları'na ait roket üretimi yapılan bir yer, bir tünel ve askeri bir bölgeye hava saldırısı düzenledi.

Gazze Şeridi'nin orta bölgesinde yer alan El-Bureyc Mülteci Kampı ve Deyr Belah bölgesindeki saldırılarda şehid veya yaralanan olmadı.

Saldırıda, sivillere ait yerleşim yerleri, Muhammed Durra Çocuk Hastanesi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezinde hasar oluştu.

İşgal rejimi, Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılara gerekçe olarak, Gazze tarafından işgal altındaki topraklara 2 roket atılmasını gösterdi.

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER