HaberlerDünyaSiyonist işgal rejimi tarafından vurulan Filistinli genç felç oldu

Siyonist işgal rejimi tarafından vurulan Filistinli genç felç oldu

​Batı Şeria'da Rakiz köyünün sakinlerinden 24 yaşındaki Harun Ebu Aram, jeneratörüne zorla el koymaya çalışan siyonist rejime direnirken yakın mesafeden vuruldu. Filistin Sağlık Bakanlığı, vurulan gencin boynundan aşağı felç kaldığını bildirdi.

Siyonist işgal rejimi tarafından vurulan Filistinli genç felç oldu

Filistin haber ajansı Vefa, Harun Ebu Aram'ın işgal rejiminin kendisine ait bir elektrik jeneratörünü zorla gasp etmeyi engellemeye çalıştığı sırada vurulduğunu belirtti. Ebu Aram'ın hadise sırasında komşusunun ev inşa etmesine yardım etmekte olduğu ifade edildi.

Olay yerinde kaydedilen bir videoda Ebu Aram'ın, siyonistlerin zorla el koyduğu bir jeneratörü geri almak için işgal rejimi çeteleriyle boğuştuğu görülüyor. Videoda Abu Aram'ın vurulmuş hali ve etrafındaki Filistinlilerin çığlıkları kayda geçti.

İLGİLİ HABERLER

Elâzığ'da yüz yüze eğitime bir gün ara verildiElâzığ'da yüz yüze eğitime bir gün ara verildiHindistan 10 bin Covid-19 vakası ve 137 ölüm bildirdiHindistan 10 bin Covid-19 vakası ve 137 ölüm bildirdiCovid-19 vaka sayısı 96 milyonu geçtiCovid-19 vaka sayısı 96 milyonu geçtiArjantin'de 6,4 büyüklüğünde depremArjantin'de 6,4 büyüklüğünde depremABD'nin Virginia eyaletinde silahlı gruplar sokaklara indiABD'nin Virginia eyaletinde silahlı gruplar sokaklara indi
SIRADAKİ HABER