HaberlerDünyaSiyonist işgal rejimi tarafından Filistin'deki bir su kuyusu yıkıldı

Siyonist işgal rejimi tarafından Filistin'deki bir su kuyusu yıkıldı

Siyonist işgal rejimi bugün sabah saatlerinde Ramallah kentine bağlı el-Muğayyir beldesine baskın düzenleyerek Cibayt bölgesinde bir su kuyusunu tahrip ederek kullanılamaz hale getirdi.

Siyonist işgal rejimi tarafından Filistin'deki bir su kuyusu yıkıldı

El-Muğayyir Belde Belediye Başkan Yardımcısı Merzuk Ebu Naim Emin Ebu Alya, siyonist işgal güçlerinin araçlarla beldenin kuzeyinde yer alan Cibayt bölgesine baskın düzenleyerek çiftçi Fadl İbrahim Ebu Alya’ya ait bir su kuyusunu yıktığını belirtti.

İşgal güçlerinin bölgeyi tamamen abluka altına aldığını ve vatandaşların buraya intikal etmesini engellediğini belirten Ebu Naim, işgal rejiminin birkaç ay önce de ruhsatsız olduğu bahanesiyle aynı kişinin iki su kuyusunu daha yıktığını ifade etti.

El-Muğayyir beldesini neredeyse her gün hedef alan işgal güçleri, birkaç hafta önce beldeye düzenledikleri saldırı sırasında Ali Ebu Alya adında Filistinli bir çocuğu şehit etmişti.  

İLGİLİ HABERLER

ABD'de Covid-19'a bağlı ölümler artıyorABD'de Covid-19'a bağlı ölümler artıyorAvusturya'da bir kişi AstraZeneca aşısından sonra hayatını kaybettiAvusturya'da bir kişi AstraZeneca aşısından sonra hayatını kaybettiFransa'da İkinci Dünya Savaşından kalma bomba bulunduFransa'da İkinci Dünya Savaşından kalma bomba bulunduİran'da 8 bin 10 yeni Covid-19 vakası tespit edildiİran'da 8 bin 10 yeni Covid-19 vakası tespit edildiFilistin eski başbakanlarından Feyyad bağımsız aday olarak seçime katılacakFilistin eski başbakanlarından Feyyad bağımsız aday olarak seçime katılacak
SIRADAKİ HABER