HaberlerDünyaSiyonist işgal rejimi Kudüs’te askeri tatbikat düzenledi

Siyonist işgal rejimi Kudüs’te askeri tatbikat düzenledi

İşgal ordusu, işgal altındaki Kudüs’ün Eski Şehir ve El-İseviyye beldelerinde askeri tatbikatlar düzenledi.

Siyonist işgal rejimi Kudüs’te askeri tatbikat düzenledi

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, çok sayıda işgal askeri, el-İseviyye beldesinin eteklerinde askeri tatbikatlar düzenledi.

İşgalciler, askeri tatbikatlar ve eğitim çalışmalarında Filistinlilerin arazilerini kullanıyor ve bazen ekili alanlara büyük ölçüde zarar veriyor, bölgede ikamet eden sakinleri de ciddi manada huzursuz ediyor.

İşgal ordusu 2018’in başından bu yana birçok askeri tatbikat gerçekleştirmiş, bazı tatbikatlara ABD ordusu da destek vermişti.  

İLGİLİ HABERLER

İran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiİran Dışişleri Bakanı Zarif'ten işgal rejimine "nükleer tesis" tepkisiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiLübnan Hizbullah yetkilisinden "İran nükleer anlaşması" değerlendirmesiEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıEkvador'da cumhurbaşkanlığı seçimlerini merkez sağ aday kazandıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıHindistan'da Covid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 170 bini aştıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajıTürkiye'den Endonezya'daki deprem için taziye mesajı
SIRADAKİ HABER