HaberlerDünyaSiyonist işgal rejimi Gazze'ye saldırdı

Siyonist işgal rejimi Gazze'ye saldırdı

Siyonist işgal rejimi ordusu topçu birliğinin saldırısında, Gazze'nin orta kesimlerinde yer alan bir evde ağır hasar oluştu.

Siyonist işgal rejimi Gazze'ye saldırdı

Gazze'nin farklı bölgelerinin bombalandığı siyonist işgal rejiminin saldırısında, ölen ya da yaralanan olmadı.

Siyonist işgal rejimi önceki gün de HAMAS'a ait mevzilere hava saldırısı düzenlemişti.

Saldırıda Gazze'nin güneyindeki Refah ve Han Yunus bölgelerinde geniş çapta hasar meydana gelmiş, saldırıda ölen ya da yaralanan olmamıştı.

Siyonist işgal rejimi, her iki saldırıya gerekçe olarak Gazze tarafından işgal altındaki topraklara roket atılmasını öne sürdü.

İLGİLİ HABERLER

ABD'de bir günde 2 bin 255 kişi daha Covid-19'dan öldüABD'de bir günde 2 bin 255 kişi daha Covid-19'dan öldüÇin: İran'a yönelik uygulanan yaptırımlar kaldırılmalıÇin: İran'a yönelik uygulanan yaptırımlar kaldırılmalıMoody's Türkiye'nin 2021 yılı büyüme tahminini yüzde 4 olarak açıkladıMoody's Türkiye'nin 2021 yılı büyüme tahminini yüzde 4 olarak açıkladıCOVAX kapsamında ilk Covid-19 aşı teslimatı Gana'ya yapıldıCOVAX kapsamında ilk Covid-19 aşı teslimatı Gana'ya yapıldıAylardır tek kişilik hücrede tutulan Şeyh Raid Salah'ın tecrit şartları ağırlaştırılıyorAylardır tek kişilik hücrede tutulan Şeyh Raid Salah'ın tecrit şartları ağırlaştırılıyor
SIRADAKİ HABER